Життєва енергія – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Життєва енергія за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Комплекс доз біо гормонів та терапія стовбуровими клітинами захистить організм та відновить баланс життєвих сил.

Підвищення рівня життєвої енергії від BioAge

Як часто ви ловите себе на думці, що відчуваєте виснаження сил, і начебто ще ранок, і не перетрудилися напередодні, але крім того, щоб полежати, інших думок немає. Причин може бути безліч, від найшкідливіших, до життєво важливих. Аналізуючи ваше здоров’я, скарги та відчуття ми формуємо для вас програму комплексного відновлення, підвищення тонусу життя і працездатності. Запускаються процеси активації роботи всіх життєвих систем організму, підвищення гормону стресостійкості, радості і сили. Ви зможете відчути разючі зміни не тільки в своїй фізичній формі, але і в психо-емоційному стані.

Почуття виснаження організму може вказувати як на причину втоми від фізичної та розумової активності, так бути ознакою хвороби.  В обох випадках потрібно дізнатися причину поганого самопочуття, щоб усунути її і повернути приплив життєвих сил.

Занепад життєвих сил через спосіб життя:

Визначається за індикаторами біо хімічного, гормонального аналізу крові, відсутності вірусних, інфекційних захворювань, нормальної роботи всіх функціональних органів і систем.  При такій симптоматиці , можуть спостерігатися:

 •  запаморочення, головний біль
 •   зниження або підвищення артеріального тиску
 • розлади психоемоційного стану
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту
 • порушення етапів сну і активності
 • хворобливість м’язів

Лікування такого стану переважно займає 3-4 дні інтенсивної терапії, яка справляється зі всіма не приємними ознаками.  В основу відновлювальної терапії входять препарати детоксикації організму, вітамінізації, насичення антиоксидантами, амінокислотами, гепатопротектори, релаксанти, регулятори серцево-судинної системи, препарати, що активують метаболізм, зниження реакції на подразники і збудники і т.д.

treatment of fatigue

 

Занепад життєвих сил при гормональних збоях:

Такий стан досить поширений серед жінок, адже їх життєвий шлях завжди складається з гормональної перебудови.  Найбільш часта симптоматика втрати бадьорості і активності спостерігається на таких етапах:

 1. Період післяпологової діяльності
 2. період менопаузи
 3. Період порушення місячного циклу
 4. Гормональний дисбаланс, пов’язаний з зниженням функції щитовидної залози, роботи жіночої статевої системи

Лікування симптомів, пов’язаних зі зміною функції вироблення гормонів вирішується за допомогою біо гормональної терапії і повної діагностики стану пацієнтки.  Це повністю природні екстракти біологічних компонентів по своїй формулі і структурі ідентичні людським гормонам.  Організм, в перебігу  до 2-х тижнів, легко поповнює нестачу гормонів, або знижує їх надлишок, для досягнення рівня балансу.  Далі організм рівномірно бере необхідну дозу гормону з введеної в організм пелети.

  Поліпшення помітні відразу після вирівнювання гормонального фону (10-14 днів).

Занепад життєвих сил при вірусних та інфекційних захворюваннях:

При захворюваннях такого типу в активній або хронічній формі, різке зниження життєвих сил, є основним із симптомів.  Лікар обов’язково повинен проаналізувати повний скринінг організму, щоб точно визначити проблему, її ускладненість іншими функціональними порушеннями, щоб сформувати правильний план лікування та відновлення організму.

Найчастіше використовується комбінація декількох методик, щоб досягти результату одужання:

 •  медикаментозна корекція біохімічних індикаторів
 •  біо ідентична гормональна терапія при дисбалансі гормонів
 •  терапія стовбуровими клітинами для регенерації пошкоджених клітин, усунення запальних ділянок, підвищення імунітету і опір вірусам та інфекціям

лікування втрати сил при хворобі

Занепад сил при хворобах різного типу протікання:

Основою у відновленні сил є повна і правильна діагностика пацієнта, аналіз поточної програми лікування, її результати та недоліки, прогноз одужання.  Тільки виходячи з повної картини діагностик і обстеження, можна формувати програму корекції лікування, поліпшення роботи пошкоджених органів або систем, відновлення життєвих ресурсів.  Найчастіше це поетапна програма, мета якої є досягнення проміжних результатів, за допомогою яких можна впливати на основний результат лікування.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну програми відновлення життєвої енергії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • відновлення бадьорості
 • енергія
 • активність
 • активізація всіх ресурсів організму
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Задайте питання про відновлення життєвих сил спеціалістам BioAge

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00