Спортивна витривалість – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси чоловіків в г. Киев

Витривалість за допомогою біо гормональних пелет і svf терапії

Спорт змушує чоловіків бути більш організованими, системними, зібраними, він формує витривалість не тільки до фізичних навантажень, але і до життєвих труднощів, ненормованих завдань і стресових ситуацій.

Спортивна витривалість від BioAge

Спорт змушує чоловіків бути більш організованими, системними, зібраними, він формує витривалість не тільки до фізичних навантажень, але і до життєвих труднощів, ненормованих завдань і стресових ситуацій. Тому так важливо мати невичерпне джерело енергії, котре буде весь час підживлювати і заряджати. Саме програма активації супер сил для заняття спортом дає додаткові показники якісних змін м’язової маси тіла, усунення залишків жиру, набряклості, зменшення небажаних обємів.

Спорт в житті чоловіків відіграє важливу роль, адже це не тільки здоров’я, а красива фізична форма, рельєфи м’язів і частина образу.  Більшість представників сильної статі, отримуючи результати від спорту, починають додатково навантажувати себе силовими навантаженнями, щоб поліпшити параметри свого тіла і витривалості.

ШКОДА ЗДОРОВ’Ю ВІД ВЕЛИКИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Зовсім недавно, в 2000 роках, вчені прийшли до унікального висновку: чоловіки, які дуже активно займаються спортом, отримують інтенсивні навантаження більше схильні до ризику розвитку атеросклерозу і відкладення кальцію в судинах.  Статистика показала, що ризик отримання таких ускладнень в 2 рази більше, ніж у чоловіків, які взагалі не займаються спортом.

Вся проблема в не нормованому навантаженню на організм.  Великі навантаження роблять стрес на судини рівно такий як гіпертонія (підвищений кров’яний тиск), в наслідок чого виникають ознаки атеросклерозу і відкладення кальцію в судинах.

Звичайно, все корисно в помірній спортивної активності, і чоловіки повинні відповідально ставитися до навантажень, контролюючи основні параметри свого здоров’я.  Отже розберемо гормони і їх вплив на якісні показники спортивних досягнень.

РОЛЬ ГОРМОНІВ У СПОРТІ

В першу чергу включаються гормони ендокринної системи, які крім індивідуальних завдань виконують функцію саморегуляції організму.  Гормони реагують на внутрішній і зовнішній вплив, при цьому кожен з них виконує свою унікальну функцію.  Гормони можуть регулювати як біохімічні процеси в організмі, так і лінійні задачі: сексуальний потяг, схуднення, сон, гарний настрій і т.д.

корекція фігури біо пелетамикоррекция гормонов в спорте

Ірізін – гормон фізичних вправ, він виробляється при м’язових навантаженнях.  В організмі людини існує білий жировий прошарок і бурий (для терморегуляції), саме цей гормон переводить жир в енергію, допомагає худнути, а також захищає клітини мозку від старіння

Тироксин – гормон правильного обміну речовин.  При фізичній активності тироксин підвищується, і чим вище його концентрація, тим більше калорій людина спалює.  Вироблення тироксину при спорті в середньому підвищується на 30-35%.

Тестостерон – гормон чоловічої сили.  Комплексно гормон відповідає за сексуальний вплив, обсяг м’язової маси і обмін речовин.  У спорті важлива роль йому віддається в розподілі жирової і м’язової маси, він стимулює ріст м’язів за рахунок розщеплення жирів.

Далі тестостерон перетворюється в свою активну фазу- дегидротестостерон, який координує роботу нервової, серцево-судинної системи.  При дефіциті – виникає апатія, поганий стан, хронічна втома, зниження лібідо.

Кортізол– гормон стресу.  Як ми раніше писали, активні фізичні навантаження це стрес для організму.  Підвищення цього гормону не бажано для людей, що займаються спортом, адже кортизол стимулює вироблення енергії шляхом спалювання м’язової маси, а не жирової.

Це основні гормони, про які ми говоримо паралельно зі спортом.  Але є й інші гормони, які відповідають за фази сну і бадьорості, за активацію мозку, рельєфність фігури, прилив енергії і бадьорості.

КОРЕКЦІЯ ГОРМОНАЛЬНОГО ФОНУ БІО ПЕЛЕТАМИ ПРИ ЗАНЯТТЯХ СПОРТОМ:

Те, що раніше потрібно було напрацьовувати роками посилених тренувань і старань, сьогодні можна домогтися ,підключаючи терапію біо ідентичними гормональними пелетами всього за 3 місяці.  Це гормональна корекція природними компонентами, молекулярно ідентичними людині, які м’яко сприймаються організмом, не мають протипоказань, звикання, алергій, побічних явищ.

схуднення і спорт з біо пелетами

Організм сам регулює компенсацію відсутніх гормонів і знижує рівень небажаних, таким чином тримає в балансі гормональний фон.

Використання біо гормональної терапії це яскравий стимул для тих, хто хоче досить швидко повернутися в форму, збалансувати здоров’я і гарний настрій.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну підвищення спортивної витривалості за допомогою біо гормональних пелет та svf терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості програми спортивної витривалості в BioAge:

  • повний check-up
  • схуднення і фізична форма
  • баланс гормонів
  • результат за 3 місяці
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про підвищення витривалості команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00