Комплексне відновлення організму – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси в м. Київ

Комплексне відновлення організму за допомогою клітинної терапії, інфузій, біо пелет

Програма комплексного відновлення організму є збалансованим методом підтримання фізіологічних ресурсів людини на рівні здорових показників життєвих циклів.

Комплексне відновлення організму від BioAge

Програма комплексного відновлення організму є збалансованим методом підтримання фізіологічних ресурсів людини на рівні здорових показників життєвих циклів. Важливість систематичного оновлення і омолодження веде до стійкого і тривалого результату оздоровлення. Програма супроводжується повним скринінгом організму, що дає можливість контролювати і попереджати можливі захворювання. Пацієнти кожного вікового рівня мають свої ключові стандартизовані методики лікування, результативність яких чітко відстежується в період після терапії особистим асистентом по контролю здоров’я.

Згадайте стан гармонії і повного балансу, це почуття повного внутрішнього спокою, радості, задоволення.  Коли розум і тіло зливається в єдиний енергетичний потік, і ви відчуваєте прилив життєвих сил.  Це відчуття комплексного здоров’я!

Наша мета і місія – повернути Вам цей особливий стан внутрішнього комфорту, ключ до відновлення здоров’я!

Згодом всі наші органи і системи зношуються, піддаються негативному впливу навколишнього середовища.  Після 40 років, накопичені в клітинах патологічні процеси загострюються і стають більш помітними в нашому самопочутті.  Метаболізм і захисні функції організму втрачають свою пріоритетність і силу.  На цьому етапі відбувається переформування симптомів в хронічні хвороби і гострі форми.  Важливо не пропустити цей період, а профілактичними методами досягти рівноваги в здоров’ї.

У своїх програмах відновлення ми використовуємо орієнтири основних корекції, як для початкових проявів старіння і дегенерації клітин, так стадії функціональних порушень і змін.

КОРЕКЦІЯ РИТМУ ЖИТТЯ

Поняття ритму включає в себе багато факторів, що відбиваються на роботі організму в цілому.  Порушення фаз сну і бадьорості, зниження фізичної активності, не збалансоване харчування, зловживання алкоголем і тютюном, відсутність відпочинку, інтоксикації – все це ознаки порушення біологічного ритму.  Підбираючи програми і методи відновлення, ми регулюємо на клітинному рівні досягнення результату оновлення.

оновлення організму

КОРЕКЦІЯ ВІКОВИХ ЗМІН

Комплекс методик, що  вирішують питання зовнішнього і внутрішнього омолодження, продовження процесів регенерації і ділення клітин.  Особливістю терапії є здатність молодих клітин заміщати вже пошкоджені, перезапускати метаболічні, окислювальні процеси для відновлення втрачених функцій.

КОРЕКЦІЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

Психічне здоров’я один з важливих аспектів відображення нашого  здоров’я.  Проблеми зі станом психіки, це не тільки  яскраво виражені дегенеративні розлади мозкового центру, а й стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свої можливості, протистояти життєвим стресовим ситуаціям, продуктивно працювати.  Наші методики впливають на біологічні причини порушення психічної стабільності пацієнта, вирівнюючи хімічний склад речовин, що надходять в мозковий центр.

КОРЕКЦІЯ БАР’ЄРНИХ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ

Імунна система, як щит організму проти впливу вірусних, інфекційних, патогенних мікроорганізмів.  Це біологічна структура організму, що складається з органів і систем (кістковий мозок, лімфатична система, мигдалини, селезінка, шлунково-кишковий тракт, шкіра), яка постійно повинна розрізняти корисну флору від патогенної.  Тому важливо в програмі посилення функції імунітету звернути увагу на відрегульовану роботу всієї системи в цілому.

відновлення здоровя

КОРЕКЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ

Дисбаланс роботи окремих органів, як і систем доставляє пацієнтові досить багато дискомфорту, больових відчуттів, ускладнень в звичному житті.  Досить часто проблема не локального характеру, а пов’язана з рядом порушень організму.  Завдання лікаря встановити прямий взаємозв’язок між джерелом захворювання і точними інструментами впливу.

ІНСТРУМЕНТИ КОМПЛЕКСНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ

  1.   Компонентна терапія за допомогою внутрішньовенних інфузій, унікальне поєднання біохімічний елементів, вітамінів, антиоксидантів, амінокислот, створених швейцарською фармацевтичною компанією RCLIN для системного оздоровлення.
  2.  Біо гормональні ідентичні пелети, аналог людських гормонів, здатних швидко збалансувати вироблення гормонів, усунути вираженість несприятливих симптомів, привести здоров’я в норму.
  3.  Стовбурова терапія має на увазі використання аутологичного (власного) матеріалу і аллогенного (донорського).  Залежно від захворювання або омолодження організму визначається вид клітини і його природа походження, для отримання результату відновлення.

Організм людини подібний до годинника, стрілки якого постійно йдуть вперед.  Але механізм людського ресурсу досить складніший, і при цьому дуже системний , відрегульований в роботі.  Принцип нашої роботи – м’яко впливаючи на організм, досягти балансу здоров’я, уповільнити руйнівну силу часу.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну комплексного відновлення організму:

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання програмі повного відновлення організму в BioAge:

  • відновлення сил
  • контроль здоров'я
  • біо корекція
  • регенерація клітин
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про відновлення організму команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00