Біоідентічні гормональні пелети – BioAge
Інновації в біотехнологіях для здоров'я і краси в г. Киев

Біоідентичні гормональні пелети

Молодість - синонім здоров'я. Біоідентичні гормональні пелети дають приплив життєвих сил, енергії, сексуальної привабливості.

Біоідентичні гормональні пелети (лікування і омолодження)

Молодість – синонім здоров’я, як часто її порівнюють з ігристим вином, де хвилюючі бульбашки викликають апетит, піднімають настрій, дають приплив життєвих сил, енергії, сексуальної привабливості, впевненості.  Так і організм, коли молодий, це повний сосуд ігристого вина, але з віком кількість бульбашок стрімко зменшується, погіршуючи при цьому якість напою.

Залишатися непідвладним віком і процесу старіння неможливо, але є технології, здатні уповільнити час, наповнити його радістю, хорошим настроєм, здоровим видом.

Біоідентичні гормональні пелети.

Сама назва розкриває природу і склад препарату, роблячи правильний акцент на біологічній формулі, м’якому впливі на організм, відсутності протипоказань, алергічних реакцій.

Біогормональние пелети вже більше 18 років активно використовуються в світовій терапевтичній практиці для корекції і лікування ряду захворювань, симптомів, поліпшення якості життя.  Продукт сертифікований в усіх країнах, також на території України в МОЗ з 2019 року.  Використання методики впровадження пелет можуть проводити тільки ліцензовані лікарі, які пройшли навчання в компанії постачальника препарату.

При порівнянні різних методик корекції гормонального фону (пігулки, гелі, ін’єкції хімічного складу), які проходять фільтрацію через печінку, біо пелети всмоктуються безпосередньо через систему кровопостачання, не надаючи навантаження на серце або інші органи.

Ось лише деякі захворювання, при яких використовуються біо пелети:

– цукровий діабет

– нервово-дегенеративні розлади (Паркінсонізм, Альцгеймера, …)

– відновлення при хворобі Лайма, інсультів

– лікування ожиріння

– лікування статевої дисфункції

– лікування депресії

– лікування симптомів хронічної втоми

– підвищення потенції

– лікування порушення сну

– усунення симптомів в період клімаксу (головні болі, дратівливість, занепад сил, нервозність)

– корекція гормонального дисбалансу

– лікування дерматологічних проблем (акне, целюліт, в’ялість шкіри, набряклість)

– лікування проблем в трихології

Склад біоідентичних гормональних пелет:

Формули біологічних компонентів, що входять до складу пелет, на 100% рослинна основа екстрактів унікальних рослин, які за формулою ідентичні хімічним зв’язкам і з’єднанням людських гормонів.  Це ще раз доводить їх натуральність і нешкідливість на людський організм, легку адаптацію всередині і високі результати при застосуванні.

Куди імплантується біо пелета:

Введення біо пелети здійснюється через спеціальний порт в сідничний м’яз, попередньо його знеболюючи.  Після установки місце введення обробляється.  При бажанні пацієнта імплантувати пеллету при загальній седації, ми можемо надати також таку опцію.  Ніяких особливих обмежень після процедури немає.

Як підбирається склад під кожного пацієнта:

Основа основ в постановці правильного складу пелет – це розгорнута діагностика стану здоров’я пацієнта, оцінка гормонального фону, біохімічного складу крові, аналіз запальних процесів і хронічних захворювань.  Після аналізу всіх даних за результатами тестів і спілкування з пацієнтом за поточними скаргами і симптомами, доктор визначає коригуючий склад і дозування біогормона, необхідну для досягнення результату.

Тривалість роботи біо гормону:

Середньо статистичний аналіз результативності оцінюється періодом від 6 до 8 місяців.  Але з огляду на індивідуальні особливості кожної людини ефект може досягати до 10 місяців.  Особливо чітко простежується тенденція пролонгації при додатковому залученні в фізичну активність, регулювання харчування, мозкової діяльності.

Результативність введення біогормональної пелети:

Після установки біо пелети організму потрібно від 10-14 днів для повного насичення і вирівнювання існуючого дисбалансу.  У випадках меншої ваги або високих доз, насичення приходить на протязі тижня і пацієнти вже відчувають поліпшення.

Зниження ваги – при надмірно великому індексі жирової маси – в перший місяць може спостерігатися схуднення на 7-9 кг.  Показник глюкози в крові приходить в норму протягом третього місяця.

При статевій дисфункції – велика частина пацієнтів бачать результат вже після перших 7-8 днів.

При неврологічних захворюваннях – результати поліпшення пам’яті, вибудовування логічних ланцюжків – помітно на другому місяці, так як близько 21 дня йде насичення гормоном NADH і тільки потім прояв результату.

При поліпшенні якості шкіри – видимий результат змін очікується з другого місяця, так як первинно йдуть внутрішні зміни коллагенногенеза, харчування клітин, і вже потім відображається на зовнішньому вигляді.

При синдромі хронічної втоми, депресії, тяжкому перебігу клімаксу – полегшення настає після 14-16 днів, так як для лікування використовується комплекс різних складових і доз, посилення активності досягається за 20 дня.

Які біогормони найчастіше використовуються для лікування:

Тестостерон – гормон, який є як у чоловіків, так і жінок.  Це індикатор настрою, бадьорості, активності, регулятор жирових відкладень, сексуального потягу.  У багатьох лікувальних програмах цей гормон комбінується з іншими біогормонами для посилення результативності.

Метформін – регулює баланс глюкози в організмі, сприяє видаленню надлишку жирових відкладень, знижує рівень поганого холестерину, зменшує апетит, є однією з налаштувань anti-age терапії, при якій зменшується згубний вплив на клітини колагену.

NADH – своєрідний вмикач супер сили мозку і «рознощик» енергії до всіх клітин організму, основна роль активізації нервовий закінчень, посилення роботи всіх відділів мозкового центру.

Естроген – відповідає за молодість і красу, особливо важливий в період, коли потрібно відстрочити настання менопаузи, запобігає передчасному старінню клітин.

ДГА – відповідає за тонус і здоров’я нашого організму, зміцнює імунну систему, стимулює поділ і регенерацію клітин, покращує метаболічні процеси.

Мелатонін – гормон сну, регуляції циркадних ритмів (сну і бадьорості), регулює функцію щитовидної залози, тиску, знижує рівень стресу і напруга мозкової діяльності.

Соматотропін – фортеця наших суглобів і кісток, тонус м’язової маси.  Саме його баланс в організмі забезпечує усунення в’ялості шкіри, птозності (обвисання) м’язів.

Це далеко не повний список біо ідентичних гормонів, що застосовуються в лікуванні або корекції вікових змін.  Варіативність комбінацій залежить від індивідуальних особливостей організму, віку пацієнта, поточного анамнезу.

+38 (097) 252-48-76

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою біогормональних пелет в BioAge

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин:

  • Величезний досвід
  • Кращі фахівці
  • Новітні методики
  • В ціну все включено
loading

Довершеність образу

Ми красиві,коли здорові! Всі функціональні і вікові зміни відбиваються на нашому обличчі, фігурі, волоссі! Зцілюючи і омолоджуючи організм зсередини, ми повертаємо молодість і квітучий вигляд!

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Поставте Ваше питання про біоідентичні гормональні пелети за допомогою команди фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00