Дерматологія – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Дерматологія за допомогою стовбурових клітин, плазмотерапії , sprs терапії, біо пелет

Стан шкіри-це багатокомпонентне відображення внутрішнього здоров'я, генетичної молодості, зусиль домашнього догляду, гідратації і живлення шкіри.

Дерматологія від BioAge

Стан шкіри-це багатокомпонентне відображення внутрішнього здоров’я, генетичної молодості, зусиль домашнього догляду, гідратації і живлення шкіри. Навіть виконуючи весь комплекс необхідних процедур, старіння шкіри не уникнути, через наростання втрати кількості здорових фібробластів, які могли б фундаментально вибудовувати щільність, еластичність, тугор шкіри. На допомогу приходять різні методи омолодження, що дозволяють поповнити шкірі запаси фібробластів, наситити її вітамінами і мікроелементами, прибрати запалення і вирівняти текстуру шкіри, відрегулювати рівень гормонів і домогтися відновлення функції саморегуляції і регенерації.

Вікові зміни шкіри проявляються поступово, і в кожному періоді життя, викликають морфологічні, біохімічні зміни в структурі і функції епідермісу.

Ми розберемо основні групи старіння шкіри в різні часові періоди.  Почнемо з групи людей від 30 років, коли зазвичай проявляються перші помітні ознаки змін якості шкіри.

ПАЦІЄНТИ ВІКОМ 30+

У цей період більшість і чоловіків, і жінок виглядають добре, але непомітно для них приходить період  старіння.  Цей період можна класифікувати основними змінами:

 • Наростання рогового шару
 • Знижується швидкість ділення базальних клітин
 • Зменшується вироблення колагену і еластину (вчені встановили прямий вплив віку на зменшення% колагену: щороку втрата 1%)
 • Порушення мікроциркуляції шкіри (нестача харчування, пришвидшує процеси старіння і дегенерації клітин)
 • Дистонія мускулатури – зниження тонусу м’язів, в основному шиї, обличчя (м’язи чола стискаються, утворюючи поперечні зморшки і заломи, важчі м’язи щік, провисають вниз, формуючи птозні ділянки)

МЕТОДИ ОМОЛОДЖУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ 30+

омоложение лица rejuvenation after 30

 

Поки шкіра ще досить молода і виконує практично весь функціонал само регенерації і відновлення, фахівці BIOAGE не пропонують активного догляду і агресивних процедур, щоб штучно не зістаріти шкіру завчасно.  Серед методик, повністю відновлюючих початкові процеси старіння, використовуються:

 1.  плазмотерапія (покращує живлення всіх шарів шкіри, живить необхідними елементами, відновлює колір і фактуру шкіри)
 2.  аутокріолізат (тромбоцитарний препарат з власної крові, який усуває всі запальні процеси, насичений факторами зростання, що змушує клітини активно ділитися і відновлюватися).

ПАЦІЄНТИ ВІКОМ 40+

Фізіологічні вікові зміни набирають обертів, все вище описані проблеми стають більш вираженими і помітними.  До них приєднаються додаткові елементи старіння шкіри:

 • Зменшення товщини верхнього шару – епідермісу
 • Часткова атрофія сальних залоз
 • Колагенові волокна стають більш товстими, що провокує потовщення сполучної тканини, частина волокон між собою склеюється або розпадається, формуючи глибокі складки.
 • Знижується кількість мукополісахаридів, що веде до зневоднення шкіри

У цьому віці стають виражені «гусячі лапки» навколо очей.  Шкіра в цій області найбільш тонка, під нею невеликий шар гіподерми, відсутність практично сальних залоз, що захищають від впливу зовнішніх факторів, тому вираженість факторів старіння максимально висока.

В цей же період помітним змінам піддаються й інші ділянки обличчя:

 •  носогубних складка стає більш помітною
 •  шкіра шиї, формуються поздовжні зморшки, друге підборіддя
 •  з’являються брилі, малярні мішки

МЕТОДИ ОМОЛОДЖУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ 40+

rejuvenation after 30

Пацієнтам в період від 40 років потрібно грунтовно підійти до гальмування процесів старіння, відновлення внутрішнього матриксу шкіри і поліпшення зовнішнього якості шкірного покриву.  У своїх біо технологічних програмах омолодження ми підсилюємо терапевтичний ефект за допомогою таких методів:

 1.  Внутрідермальна мезо терапія плацентарним препаратом (активно живить, зволожує шкіру, запускає обмінні функції)
 2.  Терапія стовбуровими клітинами (фібробластами).  Терапія націлена на оновлення і регенерацію клітин шкіри, відновлення функції коллагеногенеза, відновлення текстури шкіри-тургору)
 3.  Аутожир (ліпофіллінг) для відновлення структурних з’єднань в шарах шкіри, усунення вікових проявів (зморшки, заломи, сухість, роздратованість, запальні ділянки)

ПАЦІЄНТИ ВІКОМ 50+

Вік найбільш швидких вікових змін, вони немов лавина проявляються один за одним, і носять характер глибоких деформацій і дегенеративних процесів.

 • Шкіра стає ще тонше
 • Жирової клітковини стає ще менше, що помітно по зміщенню шкіри
 • Зміни типу шкіри на суху, пергаментну
 • Повільні процеси регенерації
 • Підвищення лужного середовища
 • Зниження бар’єрних функцій

Цей період збігається з періодами гормональних перебудов у жінок і чоловіків, тому різке зниження гормонів веде до змін як зовнішніх, так і внутрішніх.  У пацієнтів помітно змінюється овал обличчя, він ніби пливе, посилюється процес гіперпігментації шкіри, зовнішні зміни дуже виражені.

Обов’язковою терапією для омолодження пацієнтів 50+ є:

rejuvenation after 50

 1. БІО гормональні ідентичні пелети, які здатні в короткий термін відновити баланс гормонів в організмі, і поліпшити стан шкіри, її якості (зняти набряклість, зробити більш щільною, зберегти функцію внутрішнього ліфтингу)
 2. Терапія стовбуровими клітинами може бути комбінована: омолодження зовнішнє і внутрішнє, адже пряма залежність від стану організму в цілому, його здоров’я і збереження функціональності – відображається на зовнішньому вигляді.
 3. Комплекс плацентарних препаратів, які насичені факторами зростання, амінокислотами, антиоксідантами- для попередження старіння шкіри.

У кожного пацієнта свій індивідуальний тип старіння, зі своїми зовнішніми проявами, тому фахівці BIOAGE оцінюючи фактори зовнішніх змін і внутрішнього здоров’я пацієнта визначають програму ефективного управління віком.

Разом з нами ви можете продовжити свою молодість і баланс здоров’я!

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну омолодження шкіри за допомогою стовбурових клітин, плазмотерапії , sprs терапії, біо пелет

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості омолодження в BioAge:

 • виражений ефект
 • відновлення на клітинному рівні
 • запуск колагенезу
 • подовження молодості
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я і краси

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про омолодження шкіри команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00