Зміцнення імунітету – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси в м. Київ

Зміцнення імунітету за допомогою стовбурових клітин та інфузій

Наша програма зміцнення імунітету націлена на відновлення загальних сил організму, посилення захисних функцій.

Зміцнення імунітету від BioAge

Наша програма зміцнення іммунітету націлена на відновлення загальних сил організму, посилення захисних функцій. Це ефективний біотехнологічний метод стимуляції, який надає локальну дію на активацію і посилення функціональних зв’язків на Т-, В-лімфоцитів, NK- клітин, макрофагів і інших складових дії імуномодуляції. В першу чергу це імунний бар’єр для респіраторних, інфекційних захворювань, різної класифікації запальних процесів, змін кліматичних умов.

Імунна система – це захисний бар’єр для інфекцій, вірусів і окремих мікроорганізмів.  Якщо уявити, що можна вимкнути імунітет – організм в продовж декількох днів загине.

Імунітет відображає наше загальне здоров’я організму, прояв життєвих сил, енергії, бадьорості.  Він формується комплексно, грунтуючись на фізичній активності пацієнта, збалансованості харчування, регуляції відпочинку та активності, та багато інших чинників.

зміцнення імунітету

Ми можемо говорити про зниження імунітету, коли певні симптоми наростають по інтенсивності і вираженості:

 •  часті респіраторні захворювання, часом переходять в форму хронічних запалень
 •  прояв незрозумілої втоми, відсутність опіру організму до зовнішніх факторів
 •  запалення слизових оболонок, важке загоєння і відновлення

Багато з ознак зниження імунітету можуть бути виражені перебігом захворювання, або факторами загального ослаблення організму, на тлі втрати сил для повноцінного оздоровлення.

Терапія при зниженні імунітету, де факторами ослаблення є соціальне життя пацієнта.

Як би банально все не звучало, але ненормований робочий день, відсутність відпочинку, не можливість перемикати активність, зміщення життєвих ритмів – формує занепад сил.  Це перший сигнал внутрішнього дисбалансу, який з часом тільки посилює навантаження на організм, викликаючи більш виражені порушення.

У терапії для підвищення опору організму, наші фахівці застосовують комплексно сформовані біо складові інфузій, які спрямовані на:

 1. Очищення організму на клітинному рівні від продуктів розпаду, шлаків, важких металів.
 2. Застосування антиоксидантів, вітамінів і амінокислот для регуляції балансу PH, поліпшення харчування організму.
 3. Усунення запальних проявів, регуляція мікроциркуляції, зміцнення стінок судин.
 4. Очищення внутрішніх органів самодетоксикації (печінка, нирки, лімфатична система).
 5. Імунна стимуляція препаратом плацентарного походження, для якісного підвищення життєвих ресурсів організму.

Терапія іммуномодуляції при хронічних захворюваннях різної етіології, період після операційної реабілітації, проміжний етап відновлення при складних схемах лікування.

Для оздоровлення пацієнтів з більш серйозними патологіями, як основа відновлення сил використовується стовбурова терапія.  Тільки високі дози молодих здорових клітин здатні відновити регенерацію клітинного матриксу, замінити пошкоджені клітини на нові.

відновлення імунітету стовбуровими клітинами

Гемопоетичні стовбурові клітини, які розташовані переважно в кістковому мозку, оновлюють різні типи клітин крові, включаючи клітини імунної системи.  Період імунної реабілітації залежить від складності захворювання, кратності введень.

Після повної діагностики пацієнта, лікар визначає джерело біо матеріалу для введення (культивування власних клітин або донорських), щоб результат терапії був максимально ефективним.

Покращення пацієнти відчувають уже в період першого місяця, йде приплив фізичних сил, проходить сонливість, ломота в суглобах, перепади температури тіла.  Паралельно поліпшується загальне самопочуття, настрій і зовнішній вигляд.  Досить часто терапію стовбуровими клітинами комбінують з медикаментозною корекцією, біо гормональною терапією (для балансування вікових відхилень).

Варіативність інструментів лікування індивідуально підбирається по поточному стану здоров’я пацієнта.  лікар, оцінюючи повний анамнез, формує план лікування.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну зміцнення імунітету за допомогою стовбурових клітин та інфузій

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості програми лікування в BioAge:

 • відновлення сил
 • кращі біо технологіі
 • протидія вірусам та інфекціям
 • бадьорість та активність
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00