Суперсила мозку – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Суперсила мозку за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Високий рівень працездатності, зосередженості, точності виконання системних завдань є далеко не у всіх, і здається, що вдосконалити себе ніяк вже не можна.

Суперсила мозку від BioAge

Високий рівень працездатності, зосередженості, точності виконання системних завдань є далеко не у всіх, і здається, що вдосконалити себе ніяк вже не можна. Але це помилка, адже є біо важелі впливу на наш мозок, які можуть активувати окремі ділянки, що відповідають за швидкість реакції, уважність, систематизацію даних, пам’ять, посидючість і активну розумову роботу протягом тривалого часу.

Проблема не можливості сконцентруватися, обробити досить великий обсяг інформації, вибудувати логічні зв’язки або швидко прийняти рішення досить часто зустрічається в повсякденному житті.  Багато хто не надає цьому достатньо уваги, але, коли проблема має систематичних характер, або тривалий періодичний, тоді пацієнти починають шукати вирішення проблеми.

Найчастіше такі проблеми виникають при:

 • Великому розумовому  навантаженні (найчастіше однотипному)
 • Часовим зобов’язанням виконання роботи
 • Відсутністю позитивних емоцій, пов’язаних з розумовою діяльністю
 • Відсутність зміни активності
 • Порушення режиму дня

Питання, чому відбувається втрата розумового потенціалу?  Безпосередньо пов’язана з нейронними зв’язками в головному мозку, і їх циклової роботою.  Вони можуть як стимулювати, так і пригнічувати роботу інших систем.  Саме циклічність важлива в роботі мозку для правильного відновлення.  У цей проміжок повинні відновитися процеси живлення мозку, повинні організуватися нові нейронні зв’язки, з яких відбудуться структурні зміни.

improve brain activity

 

Основні фактори, які оновлюють нейронні зв’язки:

  Упорядкувати режим сну і бадьорості:

Більшість пацієнтів, зважаючи на свій способ життя або робочого графіка не можуть домогтися регуляції циркадних ритмів.  Тут приходять на допомогу наші фахівці, готові вирішити цю задачу.

Вирішення питання – введення біо ідентичних гормональних пелет, в основу яких входить гормон, що регулює сон – мелатонін.  Саме цей гормон дає установку мозку на розслаблення і прискорює процес сну.  Мелатонін налаштовує внутрішній годинник організму, вказуючи час сну і пробудження.

Боротьба з гіподинамією:

Це проблема всіх сучасних людей, адже з кожним роком рівень фізичної активності падає, викликаючи тим самим проблеми пов’язаного характеру.  Обов’язковим щоденним навантаженням для організму є фізична активність протягом 1 години.  Це може бути, як ходьба, аеробіка, йога, спортивні вправи, так і зарядка на робочому місці.

При нестачі внутрішніх сил і енергії для заняття фізичної активності, ми застосовує також біогормон тестостерон, що дасть внутрішній поштовх до активності і додаткової енергії.

При проблемі надмірної ваги, пов’язаного з гіподинамією, в нашій практиці відмінні результати показує склад біо ідентичного гормону метформіну, який активізує процеси метаболізму, значно зменшує апетит, спалює надлишки жирової клітковини, знижує цукор в організмі, покращує роботу органів травної системи.

Правильно відпочивати:

Процес релаксації дуже важливий для відновлення організму, а саме нервово-судинної системи, зміна статичного навантаження на роботу всіх м’язів, що покращує процеси кровопостачання, харчування та детоксикації, покращує психоемоційний стан.

to sleep better

 

Але є пацієнти, які і на  відпочинку, не можуть розслабитися, отримати позитивні емоції.  І тут на допомогу приходять наші методи регулювання гормонального балансу за допомогою біо ідентичних пелет.  Комбінація гормонів, на основі повного аналізу стану пацієнта, дає можливість підібрати індивідуальне співвідношення пелети, яка дозволить усунути:

 • емоційне напруження
 • поліпшить сон
 • збільшить приплив енергії і бадьорості
 • усуне спазм м’язової тканини і розслабить
 • підвищить настрій
 • дозволить запустити активацію розумової активності і фізичних сил

Усунення або зниження впливу поганих звичок:

Основний вплив куріння і алкоголю – інтоксикація організму, яка з часом накопичується і має руйнівні наслідки як для мозкової діяльності, так для організму в цілому.

Програма індивідуального підбору інфузій для детоксикації організму допомагають усунути накопичені продукти розпаду, важкі метали;  оновити роботу печінки, усунути ділянки запалень, збалансувати показники біохімічного та гормонального складу крові, відрегулювати роботу серцево-судинної системи, поліпшити харчування і гідратацію організму.

Розглядаючи симптоматику кожного окремого пацієнта, наші лікарі формують персоналізовану програму лікування з очікуваним 100% результатом.

Персонализирований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну суперсили мозку за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • активація мозку
 • концентрація уваги
 • покращення пам'яті
 • швидка реакція
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Поставте Ваше питання про посилення сили мозку за фахівцям BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00