Підвищення лібідо – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Підвищення лібідо за допомогою біогормональних пелет в BioAge

Знижене лібідо у жінок не завжди віковий симптом, і більшість з початку списують все на фізичне або емоційне навантаження, на триместр в циклі або ситуативні моменти.

Підвищення лібідо від BioAge

Знижене лібідо у жінок не завжди віковий симптом, і більшість з початку списують все на фізичне або емоційне навантаження, на триместр в циклі або ситуативні моменти. А те, що лібідо – це один з важелів запуску молодості, бадьорості, краси, згадують пізно. Біоідентичні програми повернення сексуального потягу здатні переналаштувати гормональний рівень жінки м’яким безсимптомним шляхом корекції, змушуючи прокинутися організм і перезапустити природою даровані функції насолоди. Приплив життєвої енергії, активності, гарного настрою – буде відмінним бонусом.

Жіноче лібідо – це функція статевого потягу, бажання.  На різних етапах життя сексуальне бажання набуває різних форм активності.  Лібідо може частково затихати як реакція на сильні нервові потрясіння, перебудову організму після хвороби, великих навантаженнях  розумового і фізичного характеру.

Якщо сексуальний потяг не виникає протягом 6 місяців поспіль, при цьому фантазії або візуалізація не приносить почуття бажання, можна говорити про дисфункції лібідо, різке зниження або втрату чутливості.

Причини зниження лібідо

 1. Гормональний спад
 2. Побічна дія деяких медичних препаратів
 3. 3.Хронічні захворювання, що протікають в прихованій або активній формі
 4. Неврологічні розлади

З кожним із причин фахівці BioAge готові впоратися і повернути жінці почуття самодостатності, задоволення і психологічного комфорту.

лікування лібідо

Зниження лібідо при гормональному спаді.

Це не обов’язково, що дисбаланс гормонів проходить у жінок тільки в період менопаузи, такі симптоми можуть бути у зовсім молодих дівчат.  Основними критеріями жіночого потягу до чоловіка можуть бути гормони:

 •  дефіцит тестостерону
 •  надлишок пролактину
 •  порушення функції щитовидної залози

Відновлення лібідо при гормональному збої за допомогою біо гормональних пелет:

Обов’язковою умовою для отримання правильного лікування – це детальна діагностика пацієнтки і встановлення причин.  Після повного скринінгу здоров’я лікар формує необхідний комплекс біо ідентичних гормональних пелет і їх дозування, щоб досягти внутрішнього гормонального балансу.

Переваги цього методу:

 • 100% біологічна основа пелети
 • Не має протипоказань, ускладнень, звикання, алергічних реакцій
 • Не потребує допоміжної медикаментозної терапії
 •  Не навантажує печінку
 • Стабільно тримає гормональний рівень в балансі протягом усієї дії пелети
 • Продукт сертифікований в Україні та більшості країн Європи і Америки
 • Використовується в терапії вже більше 18 років (проведено більше 10000 досліджень)

Дія гормональної пелети розрахована на 7-8 міс.  активної рівномірного дії.

Зниження лібідо при медикаментозної інтоксикації:

Єдино правильним методом корекції такого стану є повне очищення організму на клітинному рівні, вплив за допомогою терапевтичних засобів на регуляцію роботи, печінки, підшлункової залози, поліпшення метаболізму, відновлення всіх життєво важливих систем організму.

Усунення інтоксикації організму йде паралельно з деталізацією здоров’я пацієнта і пошуком компенсаторних методик лікування, які не завдають шкоди організму.  При правильному підході до відновлення організму, відбувається і пробудження функції лібідо.

відновлення лібідо

Зниження лібідо при захворюваннях різного характеру:

Діагностика і повне обстеження лежить в основі одужання.  Тільки проаналізувавши повну картину здоров’я пацієнта і терапію, яку він приймає, можна пропонувати інтенсивні програми реабілітації та відновлення.

Основні програми відновлення лібідо

 1.   комбінована медикаментозна терапія, що дозволяє поліпшити біохімічні гормональні, морфофункціональні показники, усунути вогнища запалення, поліпшити роботу всіх внутрішніх органів, добитися ремісії або полегшення симптомів.
 2.   терапія стовбуровими клітинами (запуск регенерації клітин і відновлення організму, відновлення пошкоджених функцій)

Зниження лібідо при неврологічних проблемах:

Пацієнток з такими розладами ми намагаємося лікувати методом комбінаторного лікування: медикаментозна терапія + біо ідентичні гормональні пелети.  Також в цю схему може підключатися і психолог / психіатр, залежить від ступеня вираженості неврологічних проявів.

До кожної жінки ми відчуваємо велику повагу і любов, готовність підтримати і допомогти в будь-який період її життя!

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну відновлення лібідо за допомогою біогормональних пелет від BioAge:

Вкажіть ваше ім'я та телефон для отримання программ відновлення лібідо від BioAge:

 • гарантія результату
 • кращі фахівці
 • новітні біо методики
 • природне відновлення
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Поставте Ваше питання про підвищення жіночого лібідо команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00