Відстрочка менопаузи – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Відстрочка менопаузи за допомогою біогормональних пелет

Перебудова організму жінки після 40 років тягне за собою ряд неприємних змін як зовнішності, так і фізичного стану.

Відстрочка менопаузи від BioAge

Перебудова організму жінки після 40 років тягне за собою ряд неприємних змін як зовнішності, так і фізичного стану. Ступінь вираження тих чи інших симптомів (депресія, головні болі, підвищена агресія, низьке лібідо, апатія, надмірна вага, і т.д.) у кожної жінки різна, але добитися значного поліпшення якості життя в цей період можна всім.

Біо програми, розроблені спеціально на усунення симптомів клімаксу і поліпшення адаптації до вікових змін, мають виражений ефект у всіх пацієнток, які проходили лікування.

Перше, що важливо знати, менопауза – звичний природний стан.  Не потрібно переживати і боятися цього періоду, адже це одна з фаз перебудови жіночого організму.  У кожної жінки менопауза може наступати в різні вікові проміжки, але середній вік 46-54 роки.

Менопауза – це гормональна перебудова, яка визначається зниженням роботи яєчників, які в свою чергу перестають виробляти статеві гормони.  Менопауза не настає раптово, після останнього менструального циклу ще майже 2 роки, яєчники здатні виробляти необхідну кількість естрогену, і жінка може не відчувати жодного дискомфорту або симптоматики, пов’язаної з перебудовою організму.

menopause treatment

 

Вік настання синдрому менопаузи залежить від:

 •  факторів спадковості
 •  способу життя пацієнтки
 •  будови організму і підтримки здоров’я
 •  ускладнення на тлі операцій

Також тимчасові рамки настання кліматичного періоду можна розділити на 4 основних групи:

 1. Передчасна менопауза. Пацієнтки до 40 років. Фактори, що впливають на ранні зміни в організмі в більшій мірі, надають собою сукупність параметрів спадковості, особливостей імунної системи, психосоматичні розлади.
 2. Рання менопауза. Вік пацієнток 40-45 років. По клінічній картині дуже нагадує передчасну, але симптоматика менш виражена і причини більше вікових змін, ніж індивідуальних особливостей.
 3. Своєчасна менопауза – період настання від 46-54, з огляду на середню тривалість життя, цей період найбільш обгрунтований.
 4. Пізня менопауза. Пацієнтки після 55 років. Такий процес може характеризуватися як генетичними факторами спадковості,  порушеннями функцій жіночих статевих і репродуктивних органів.

Будь-якій жінці потрібно розуміти, що відбувається з її організмом, намагатися прислухатися до всіх змін, які виникають після припинення менструацій.  Так як основне, що відбувається -різке скорочення вироблення естрогену.  Чутливість до цього гормону є у багатьох органів (сечовий міхур, серце, головний мозок, кісткова система, шкіра), а це означає, що їх робота також перебудовується.

Розглянемо основні зміни в жіночому організмі, з настанням менопаузи та  симптоми, які вони за собою тягнуть:

Кровоносні судини – з їх роботою і перебудовою пов’язані, так звані припливи.  Це відчуття жару, що змінюються ознобом, тривалість яких може бути від 1-2 хвилин і більше.  Найчастіше виявляються в нічний час.

Нервова система – прояв психо емоційних розладів, таких як роздратування, зниження активності, депресії, мігрені, підвищена збудливість.

Сечостатева система – через зниження естрогенів, порушується баланс мікрофлори в піхві і уретрі, що викликає сухість, свербіж, печіння.

Шкіра – дуже чутлива до втрати естрогенів, тому відразу стають видно вікові зміни (зморшки, птоз), в’ялість, сухість.  Знижується вироблення колагену в шкірі, що приводити до передчасного старіння.

Кісткова система-відбувається так зване вимивання кальцію з кісткової тканини, що досить часто призводить до розвитку остеопорозу.  При гормональних змінах в організмі різко знижується рівень кальцію і вітаміну Д, організм шукає його в кісткових тканинах, звідки і забирає для вирівнювання балансу.

Серцево-судинна система-втрата естрогенів сильно знижує захисну функцію всієї системи, тому досить часто на цьому тлі розвиваються стенокардії, інфаркти, інсульти.

У сучасному світі настання менопаузи у жінок часто збігається з періодом кар’єрного росту, формування певного способу життя, активності.

Завдання наших фахівців мінімізувати симптоматику настання періоду менопаузи, відновити гармонію в  фізичному і психологічному стані жінки.

ліквідація симптомів менопаузи

Методи лікування симптомів менопаузи:

 1. Біо ідентичні гормональні пелети. Компоненти природних екстрактів повністю ідентичні по хімічних сполуках і структурам з людськими гормонами. М’яко впливають на організм, не завдаючи ніякої шкоди і ускладнень. За допомогою повної діагностики пацієнта доктор визначає комбінацію біогормонов, їх дозування, щоб домогтися балансу гормонального фону, усунути неприємні симптоми. Найчастіше в комбінації застосовують біогормони: метформін, тестостерон, соматотропін, естроген, мелатонін, NADH.
 1. SVF терапія – фракція мезенхімальних клітин, насичена тромбоцитами і факторами росту, за допомогою якої усуваються проблеми з суглобами, зв’язками, кістковим скелетом. Терапія дуже ефективна, при пошкодженнях кісткових і хрящових тканинах.
 2. PRP терапія, аутокріолізат – біо технології омолодження шкірного покриву, запуск колагену генезу, відновлення матриксу епідерми, гідратації і харчування. Усуває всі симптоми старіння шкіри, викликані зниженням естрогену.

Вивчаючи кожну пацієнтку, її анамнез і симптоматику, ми готуємо індивідуальну програму відстрочки менопаузи і ліквідацію симптомів, продовжуємо її молодість, повертаємо хороше самопочуття і настрій на кожен день.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну відстрочки менопаузи за допомогою біогормональних пелет

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • відновлення сил
 • зниження роздратування
 • відновлення лібідо
 • бадьорість і активність
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодші за інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Задайте Ваше питання про відстрочку менопаузи команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00