Життєва енергія – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків

Життєва енергія за допомогою стовбурових клітин, інфузій, біо пеллет

Чоловік - оплот сімейного вогнища, на ньому тримаються вирішення багатьох завдань, він добувач, підприємець, хозяїн, батько, найкращий друг, син і багато іншого.

Життєва енергія від BioAge

Чоловік – фундамент сімейного щастя, на ньому тримаються вирішення багатьох завдань, він винахідник, підприємець, хазяїн, батько, найкращий друг, син і багато іншого. В такому життєвому темпі багатозадачності потрібен постійний приплив енергії, життєвих сил, бадьорості, активності.

Але сам людський ресурс з часом втрачає здатність до швидкого відновлення фізичного, ментального і психологічного здоров’я. Ми допоможемо Вашому організму впоратися з усіма навантаженнями легко, без примусової роботи над собою, з високим рівнем самовіддачі і задоволення.

Прояв хронічної втоми, втрати життєвих сил, бадьорості, енергії, спроможності активно працювати, симптоми, які також присутні і у чоловіків, тільки вони схильні не говорити про це, тримати в собі.  Адже асоціативно чоловік міцніший і стійкий у порівнянні з жінками.

Зазвичай подібний стан є накопичувальними після певного періоду, і тільки після більш вираженого стресу, комплексних навантажень, тривалої рутинної роботи настає збій всіх налаштувань.

лікування хронічної втоми

Головні симптоми енергетичного вигорання у чоловіків:

 •  млявість
 •  низька активність
 •  швидка стомлюваність
 •  головні болі і болі в спині
 •  втрата життєвої енергії і радості
 •  депресії різної класифікації

З чого починається процес формування чинників, які потім приносять стільки дискомфорту в життя чоловіка.

Міжклітинний простір, в організмі як буферна зона обміну імпульсами та інформацією між регуляторними системами (нервової, імунної, ендокринної).  З цієї зони клітини отримують продукти харчування, і сюди ж скидають продукти розпаду.  При стресових факторах, порушення імунної системи, хронічних захворюваннях, відбувається посилений обмін речовин, щоб впоратися з ситуацією.  При цьому продуктів життєдіяльності стає більше, і лімфатична система не справляється з їх виведенням з організму.  Відбувається, так зване «засмічення», і клітина вже не отримує потрібного обсягу харчування.  Як наслідок порушується взаємозв’язок клітини і регуляторних систем.

Для організму, втрати зв’язку клітинного рівня з системними регуляторами має наслідки поганого самопочуття, яке обтяжується додатковими симптомами.

ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ

Наша методика комплексного підходу до лікування складається з декількох етапів корекції стану.  Адже розуміючи порушення внутрішнього характеру (біохімічних показників крові, функції органів і систем, психоемоційного стану), можна сформувати оптимальну програму відновлення пацієнта.

ЕТАПИ ВЗАЄМОДІЇ З ПАЦІЄНТОМ

 1. Повний check-up організму (аналіз загального клінічного стану крові, сечі і калу, гормонального фону, онкомаркерів, вірусних та інфекційних захворювань, контроль роботи всіх життєво важливих органів і систем, визначення психосоматичних розладів і т.д.)
 2. Детокс організму, очищення міжклітинного простору від продуктів напіврозпаду, накопичених шлаків, важких металів і т.д.
 3. Симптоматичне і терапевтичне лікування порушень в роботі організму. Досягнення позитивної динаміки в показниках.
 4. Баланс гормонального рівня за допомогою біогормональних пелет, що допоможе методом біотехнологій досягти поліпшення багатьох показників роботи регуляторних систем.
 5. Одним з важливих критеріїв використання стовбурової терапії, є регенерація внутрішньої системи фільтрації та очищення (печінка, жовчний міхур, нирки, лімфатична система). При початкових процесах дегенерації клітин стовбурові клітини здатні замінити пошкоджені клітини на нові і відновити роботу органу або всієї системи.

Програма корекції життєвих сил формується завжди індивідуально, беручи до уваги важкість стану пацієнта.  Вона може доповнюватися іншими технологіями і методиками, в залежності від завдання, яке потрібно вирішити.

відновлення життєвих сил

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ТЕРАПІЇ ВІДНОВЛЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИЛ:

 •     очищення організму на клітинному рівні
 •     усунення симптоматики хронічної втоми
 •     нормалізація психоемоційного та розумового стану
 •     поліпшення циркадних ритмів (сну і бадьорості)
 •     підвищення продуктивності роботи
 •     повернення до повноцінного життя

     Відчуваючи приплив нових сил і енергії, чоловіки наповнюють всі внутрішні життєві резерви бадьорості і активності, застосовуючи їх на реалізацію своїх планів.  Важливо стежити за балансом організму і не допускати серйозних порушень, тоді виправить  будь-яку проблему буде легко.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну програми відновлення енергії в BioAge

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • відновлення енергії
 • хороший настрій
 • баланс здоров'я
 • повне обстеження
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про лікування команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00