Cхуднення – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків

Схуднення за допомогою біо гормональних пелет і стовбурових клітин

Жирові відкладення-завжди проблема, і не тільки естетичного характеру, а й як показник неправильної роботи шлунково-кишкового тракту, надлишку вироблення глюкози, гормонального дисбалансу

Схуднення від BioAge

Жирові відкладення-завжди проблема, і не тільки естетичного характеру, а й як показник неправильної роботи шлунково-кишкового тракту, надлишку вироблення глюкози, гормонального дисбалансу …

Просто ігнорувати довго не вийде, так як наслідки рано чи пізно проявляться у вигляді різних захворювань. Залежно від обсягу зайвої ваги, ми пропонуємо программму пасивного або активного схуднення, яка націлена не тільки на спалювання жирів, а і на зміну функціональних параметрів організму для самоочищення і активного обміну речовин.

Проблема чоловічого ожиріння або зайвої ваги, сприймається вже як частина звичайного нормованого життя.  Відсоток чоловіків із зайвою вагою у віці 40 років становить майже 62%.  Цей показник просто величезний, тільки тому, що чоловіки не сприймають вагу як загрозу здоров’ю.  І естетична сторона надлишку жирової тканини теж не засмучує чоловіків, адже є стереотип, що головне для чоловіка не його зовнішній вигляд, а фінансове становище, можливості, харизма і т.д.

Серед чоловіків із зайвою вагою було проведено опитування, чи хочуть вони схуднути, або їх все влаштовує.  Практично 86% сказали, що хочуть, але при цьому не готові до посилених фізичних активностей, змінювати свій спосіб життя, звички.

Є певна закономірність у гормональному настрої чоловіків: з 30-40 років рівень тестостерону починає знижуватися, але на високому рівні залишається гормон естроген, також стрімко зростає кортизол і інсулін – гормони стресу.  Як результат-чоловіки після 35 років мають всі ознаки зниження тестостерону і високого естрогену.  Симптоми проявів не тільки в зниженні потенції і лібідо, але і змінюється зовнішній вигляд, настрій, фізична витривалість, активність розумового потенціалу.

Вік не єдина причина таких змін, часто ми зустрічаємо молодих людей, які страждають ожирінням.  Все тому, що жирова тканина містить такий фермент як ароматазу – він перетворює тестостерон в жіночий гормон естроген.  Для жінки це нормально, і навіть необхідно в процесах дітонародження.  Для чоловіка це прояв гормонального дисбалансу.  Адже сам по собі тестостерон сильний гормон, який запускає метаболічні процеси в організмі, якщо існує його недостатність -він перетворюється в жіночий гормон, який накопичує жирові пакети в організмі.

Основні групи змін в чоловіків при зайвій вазі:

  •  сповільнюється процес метаболізму
  •  втрачається м’язова маса, наростає жирова тканина
  •  виражені гормональні зміни

Якщо говорити про причини ожиріння, вони практично не змінюються за останні роки: зниження фізичної активності, порушення збалансованого харчування і його кратності протягом доби, зловживання шкідливими звичками, стрес і не можливість його знизити власними силами.  Як наслідки виникають зайві кілограми, проблеми з травною системою, гормональні порушення, сексуальна дисфункція і т.д.

ПОМІТНЕ СХУДНЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ БІО ГОРМОНАЛЬНИХ ПЕЛЕТ:

похудение с помощью био пеллет схуднення біо пелети

Проблема сучасного суспільства в першу чергу -лінощі, всі зміни і вдосконалення хочеться отримати не застосовуючи особливих зусиль, від цього і не бажання допомогти своєму організму заповнити фізіологічний ресурс.

Сьогодні, рішенням цієї проблеми займається біо гормональна замісна терапія, мета якої заповнити за допомогою біологічно активних, природних компонентів гормональний дисбаланс, що виник в організмі.  За допомогою ідентичного збігу на молекулярному рівні, організм сприймає ці біо гормони, як власні.

Немає побічних явищ, алергій, ускладнень і особливих протипоказань (під контролем  лікаря).

Після повного скринінгу організму, лікар визначає причину порушень, їх природу впливу і корекції.  Підбираючи індивідуальний комплекс гормонів і дозування, лікар м’яко вирівнює гормональний фон, усуває небажану симптоматику, попереджає хронічний розвиток хвороби або  ускладнення від неї.

Саме кваліфікований фахівець може правильно визначити необхідний склад і дозування гормонів, щоб відновити фізіологічну природу чоловіка.

ДІЯ БІО ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ СХУДНЕННІ:

Перші 10-14 днів після установки пелети організм поповнює нестачу тих чи інших гормонів, або знижує активність небажаних проявів.  Максимальний результат спостерігається в перші 3-5 місяців після введення, пацієнт може втратити до 20 і більше кілограмів без особливих зусиль і важкої фізичної активності.  Далі організм підтримує сформований результат.

снижение веса при использовании био пеллет

Дія біо гормональної пелети розрахована на 7-8 місяців, за цей час можна досягти бажаного результату і закріпити його.

Ми маємо дуже значні результати зміни зовнішності наших пацієнтів -чоловіків, ми пишаємося їх силою волі щодо збереження і примноження результату !!!

СХУДНЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КЛІТИННОЇ ТЕРАПІЇ:

Цей метод використовуємо для пацієнтів з більш вираженими патологіями підшлункої залози, цукровим діабетом, метаболічним синдромом, ураженнями рухового скелету, що обмежують рухливість пацієнта.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну схуднення за допомогою біо гормональних пелет і стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

  • виражений результат
  • 100% результат
  • м'який вплив
  • зниження ваги до 20 кг і більше
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про схуднення команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00