SPRS терапія – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

SPRS терапія в BioAge

Комплексна програма клітинного омолодження шкіри за допомогою фібробластів - особливих клітин нашої шкіри, які відповідають за вироблення колагену і еластину.

SPRS терапія

З віком зовнішні і внутрішні показники здоров’я шкіри змінюються.  Фактори старіння шкіри відображаються на її еластичності, щільності, пружності, стають більш помітними мімічні заломи, зморшки, змінюється колір, пористість шкіри.  Всі ці зміни-це фізіологічне старіння на клітинному рівні.

SPRS терапію називають клітинним відновленням якісних показників покриву шкіри.  Метод інноваційного інтрадермального омолодження як зовнішньої, так і внутрішньої структури.

Основа молодості шкіри – фібробласти (клітини-цеглинки для відтворення структури епідермісу).  З роками кількість цих стовбурових клітин циклічно зменшується, біохімічні зв’язку погіршуються, що має відображення на всьому шкірному покриві.

Фібробласти – це клітини шкіри, що синтезують активні елементи для підтримки молодості (колаген, еластин, гіалуронову кислоту).

Технологія SPRS омолодження складається з двох етапів:

1) Забір пінч тесту тканини пацієнта (зазвичай зона за вухом, так як саме це місце найбільш захищене  від сонячного опромінення, механічних і хімічних впливів, а як результат – клітини більш здорові, менше мутацій)

2) Культивація здорових сімей фібробластів до запланованої кількості.  Повністю відстежується чистота продукту, відсутність чинників інфекціонування. Об’єм молодих фібробластів визначається площею введення.  Для обробки обличчя і шиї потрібно в середньому 60 млн.

 

Основними показниками для застосування SPRS терапії є:

– профілактика вікових змін шкіри (попередження старіння)

– поліпшення якості шкіри обличчя, шиї, рук, декольте і т.д.  (ефект сяйва шкіри, здорового кольору, вирівнювання по текстурі)

– лікування шкіри після акне, хімічних агресивних пілінгів

– лікування рубців

– підготовка шкіри до естетичної хірургії (фейсліфтінг, маммопластика, платізмопластіка і т д)

Технологія введення клітинного препарату:

Готовий еліксир молодості у вигляді молодих фібробластів вводяться в вигляді мезотерапії по всій площі введення.  Потрапляючи в дермальний пласт фібробласти підсилюють синтез вироблення колагену, еластика і гіалуронової кислоти, вони заповнюють відсутню кількість в структурі шкіри, запускаючи природні регенераційні процеси відновлення шкіри.

Як часто потрібно повторювати процедуру омолодження:

Після забору біоптату, в лабораторії проводиться аналіз на тип старіння шкіри, здатність фібробластів до відновлення і поділу, ресурс до оновлення і вибудовування клітинного матриксу дерми.  Виходячи з певного аналізу, фахівці готові запропонувати вам комплексну програму омолодження і періодичність введення клітинного препарату.  За протоколами омолодження частота введення молодих фібробластів не повинна бути менше 6 місяців, тобто оптимальний період введення не частіше 2 рази в рік.

Обмеження при проведенні SPRS терапії:

Здатність фібробластів до поділу формується протягом 3-х місяців, тому важливо в цей період не вводити додатково хімічні препарати для омолодження (філери, ботокс і т.д.).  Повністю виключити вплив хімічних і механічних пілінгів на період до 5-6 міс, шкіра оновлюючись буде сама позбавлятися від мертвих клітин.

Також в перший місяць потрібно виключити пряме попадання сонячних променів, захищаючи шкіру кремами з високим фактором захисту.

Перші 3-4 дні використовувати мінімум косметики на обличчя, щоб не засмічувати пори і дати можливість активної гідратації шкіри, харчування та відновлення.

 

Результати омолодження і безпеки процедури:

Маніпуляція повністю безпечна, так як дотримана 100% ідентичність клітин, і немає опору організму.  Процедура не може викликати алергічних реакцій, подразнень або інших дермальних проявів.

Результат омолодження видно вже після першої процедури і має наростаючий ефект протягом декількох місяців після процедури.

Вікових обмежень по використанню даного методу омолодження також немає.

Відмінність процедури SPRS від інших методів омолодження:

Сьогодні все більше пацієнтів не хочуть вдаватися до хімічних препаратів, які лише на короткий час вдосконалять зовнішній вигляд.  В першу чергу – склад будь-якого косметологічного препарату не має нічого спільного з натуральністю .  По-друге – функціонал ін’єкційного препарату «роздути» місця вікових змін шкіри (зморшки, западання, незначний птоз) тим самим  вирівняти контури і поверхню, заповнити зморшки.  Але все це дія тимчасова, препарат розчиняючись , залишає деколи ще більш виражені зміни ніж раніше.

Що стосується SPRS терапії наповнення йде за рахунок збільшення кількості вироблених фібробластів хорошої якості, які і формують каркас епідермісу.

+38 (097) 252-48-76

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою SPRS терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування за допомогою фахівців і технологій BioAge:

  • Величезний досвід
  • Кращі фахівці
  • Новітні методики
  • В ціну все включено
loading

Довершеність образу

Ми красиві,коли здорові! Всі функціональні і вікові зміни відбиваються на нашому обличчі, фігурі, волоссі! Зцілюючи і омолоджуючи організм зсередини, ми повертаємо молодість і квітучий вигляд!

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Поставте Ваше питання про SPRS терапії у команди фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00