Детокс – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Детокс організму за допомогою внутревенної інфузії

Програма лікування грунтується на корекції і стабілізації належного функціонування організму, що змушує його на імпульсному і молекулярному рівні повернутися до закладених природою функцій самовідновлення.

Детокс жіночого організму від Bio Age

Людина, як губка вбирає в себе і хороший, і поганий вплив оточуючих факторів. Організм як запасливий господар все накопичує, навіть не дивлячись на згубну природу цих запасів. Пізніше, нашаровуючись від впливу незбалансованого харчування, стресових ситуацій, малорухливого способу життя, включається індикатор поганого самопочуття або невеликих проявів у вигляді висипів, зайвої ваги, погіршення стану волосся і т.д. Організм вже самостійно не може впоратися, тому сигналізує про допомогу, і важливо не допускати такого розвитку подій. Детокс програми з індивідуально підібраним комплексом препаратів, на основі діагностики повного чек-апу організму, дозволяють позбавити організм від важких металів, продуктів напіврозпаду, токсичних речовин; наповнити комплексом вітамінів, амінокислот, біобактерій.

 

Прямий і зрозумілий переклад слова «детокс» – очищення.  У багатьох пацієнтів є уявлення, що очищати організм потрібно вже тоді, коли відчуваєш симптоми, млявості, інтоксикації,  не контрольованого набору ваги, погіршенням зовнішнього вигляду.  При присутності такої симптоматики ваш організм уже повний токсинів, важких металів, продуктів розпаду, і досягти зваженого результату важче.

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам не доводити стан організму до крайнощів, а регулярно проводити очищення.  Таким чином ви не допустите накопичення негативного впливу шкідливих звичок і повсякденного способу життя на ваше здоров’я.

лікування печінки

Базова рекомендована детокс-програма:

Складається з 3-4 дня, під час якої пацієнт максимально відновлює баланс роботи всіх життєвих систем.

Очікувані результати після детокс лікування:

 •  Очищення одного з найважливіших органів внутрішньої детоксикації – печінки.  Підтримка її поживними елементами для здорового функціонування
 •  Виведення продуктів розпаду, важких металів, токсинів
 •  Насичення організму вітамінами, антиоксидантами, гепатопротекторами
 •  Відновлення водного балансу організму
 •  Поліпшення метаболізму
 •  Зміцнення імунітету
 •  Оновлення життєвих сил, бадьорість
 •  Уповільнення процесів старіння на клітинному рівні

Склад внутрішньовенних інфузій формується на основі індикаторів здоров’я пацієнта.

Інтенсивна програма детокс очищення:

Період проведення базується на анамнезі пацієнта, зрізі всіх необхідних біохімічних, гормональних, функціональних індикаторах.  У комплексному наповненні програми може мати місце як внутрішнє, так і зовнішнє відновлення.

лікування інтоксикації

Основоположними аспектами лікування залишаються:

 •  повне обстеження пацієнта, виявлення поточних функціональних збоїв в роботі організму
 •  медикаментозна корекція інтоксикації внутрішнього характеру (очищення, живлення, гідратація, зняття запалення, больових синдромів та т.д.)
 •  терапія стовбуровими клітинами (заміщення пошкоджених клітин, запуск само регенерації та оновлення, усунення причин і симптомів, що провокують захворювання)
 •  зовнішнє очищення дермального шару (шкіри), харчування, активізація роботи фібробластів, вітамінізація і гідратація, поліпшення всіх якісних показників шкіри

Комбінації методів і прийомів для досягнення результату підбираються індивідуально, з урахуванням особливостей рівня здоров’я пацієнта, вікових параметрів, попереднього анамнезу.

Подібна детокс терапія базово використовується 1-2 рази в рік, але все залежить від способу життя пацієнта, харчування, фізичної і розумової активності.

Детокс терапія є частиною будь-якої програми відновлення або лікування, адже сильний гепатопротектор, антиоксидант, імуномодулятор і детоксикант пов’язує іони важких металів, виводячи їх з організму, бере участь в процесі обміну речовин, насичуючи клітини воднем, тим самим перешкоджаючи передчасному старінню клітин.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування інтоксикації організму від BioAge

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування інтоксикації в BioAge

 • відновлення організму
 • активація роботи всіх систем
 • кращі фахівці
 • комплексний підхід в лікуванні
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Запитайте вартість детокс програми у фахівців BioAge

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00