Омолодження обличчя та тіла – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків в м. Київ

Омолодження обличчя та тіла за допомогою стовбурових клітин, sprs терапії і неофіброліфтінга, біо пелет

Молодість і краса жіночої статі не тільки захоплює чоловіків, жінки також заохочують своєю увагою доглянутих, моложавих чоловіків, це набагато більше лестить їхньому самолюбству.

Омолодження чоловічого обличчя і тіла від BioAge

Молодість і краса жіночої статі не тільки захоплює чоловіків, жінки також заохочують своєю увагою доглянутих, моложавих чоловіків, це набагато більше лестить їхньому самолюбству. За своєю природою чоловіки не схильні багато часу приділяти своїй зовнішності, тому індивідуально підібрані програми комплексного омолодження закривають радикальний підхід до видимих ​​змін на тривалий період.

Омолодження на клітинному рівні в комбінації з біотехнологічними новинками приведуть тіло в тонус, а з шкіри обличчя зітруть вікові зміни.

Ще зовсім недавно асоціація чоловіка з турботою про себе, свою красу і молодість були дуже рідкісним явищам.  Але з кожним роком готовність чоловіків займатися собою, приділяти увагу своїй зовнішності і здоров’ю стала пріоритетним у великої кількості представників чоловічої статі.

Старіння чоловіків настає після 35 років, саме з цього віку змінюється вироблення гормонів, що прямо впливає на стан організму і шкіри.

 ЗОВНІШНЄ ОМОЛОДЖЕННЯ У ЧОЛОВІКІВ

Шкіра у чоловіків набагато щільніша жіночої, що робить її менш вразливою до впливу чинників навколишнього середовища, первинні вікові зміни також менш помітні.  Але в період після 45 років йде різке скорочення виробництва організмом статевих гормонів, що сприяє інтенсивному старінню.  Також спосіб життя, не завжди правильний, звички, харчування – мають відбиток негативного впливу на якість шкіри.

У своїй практиці ми застосовуємо декілька методів ефективного омолодження:

 1.  prp терапія
 2.  аутокріолізат
 3.  омолодження обличчя і тіла за допомогою стовбурової терапії (фібробласти)
 4.  плацентарні препарати омолодження обличчя
 5.  біо гормональна корекція

PRP омолодження обличчя у чоловіків

Метод використання плазми крові пацієнта, яка багата білками, органічними і мінеральними сполуками.  У плазмі присутні також поживні речовини гормони, вітаміни, ферменти, неорганічні іони.  Також вона складається з великої кількості тромбоцитів, які стимулюють регенерацію клітин.

За допомогою мезо терапії плазму вводять по всій поверхні обличчя, шиї, інших шкіряних поверхонь.

Як результат після процедури пацієнт бачить зміни кольору обличчя, усунення пігментації, шкіра наче світитися зсередини, відновлюється харчування і гідратація.

Аутокріолізат -як інструмент чоловічого омолодження шкіри

Цей метод схожий на prp терапію, але  складова препарату базується на витяжці тромбоцитів і комбінації їх з факторами росту, цей препарат більш інтенсивний і концентрований.  Використовується для омолодження обличчя і шкіри тіла, зростання волосся, регенерації шкіри після дерматологічних захворювань, травм.

омоложение лица био технологиями біологічне омолождення чоловіків

Омолодження обличчя за допомогою фібробластів у чоловіків

Індивідуальна програма омолодження шкіри із застосуванням власних фібробластів (клітинного матеріалу).  Процедура використовується для зволоження шкіри, збагачення її живильними речовинами, факторами росту.  Це запуск поступового відновлення властивостей коллагеногенеза вашої шкіри, фізіологічних процесів оновлення.

Процедура повністю безпечна, так як використовує аутологічні клітини (тобто власні).

Плацентарні препарати омолодження обличчя у чоловіків

Наявність в плаценті унікальних біологічно активних речовин дозволяє активувати клітини епідермісу і оновити, посилити процес розмноження і омолодження.  Основна функція омолодження лежить в основі звільнення від вільних радикалів, адже саме окислювальний процес і наявність вільних радикалів призводять до старіння клітин.

Біо гормональна корекція в омолодженні чоловіків

Ця терапія дозволяє не тільки домогтися зовнішніх ознак омолодження, а також відновити баланс внутрішньої регуляції гормонального фону і стабілізації всіх функцій організму.

Аналізуючи деталізоване обстеження організму, лікар визначає проблематику вікових змін, і формує програму біокомпонентів і доз, для корекції фізіологічних параметрів стану.  Програма внутрішньої регуляції всіх циклів, дає реальне омолодження зовнішніх даних.

омолодження обличчя біо технологіями

 ВНУТРІШНЄ  ОМОЛОДЖЕННЯ  ЧОЛОВІКІВ

Внутрішні проблеми зі здоров’ям завжди мають відображення на зовнішніх ознаках змін.  Ключове завдання омолодження будь-якого пацієнта полягає в повній діагностиці організму, визначення дисбалансу функцій і попередження розвитку захворювань.  Відрегульована система роботи всіх органів і життєвих систем дає значне підвищення якості життя.

Основними інструментами омолодження, якими ми користуємося для продовження життя і молодості є:

 1.   біо ідентична гормональна корекція метаболічного синдрому (зайва вага, високий рівень цукру, повільний процес метаболізму), дисфункції сексуального життя (зниження потенції, відсутність ерекції), проблеми з концентрацією, втратою життєвих сил, бадьорості і т.д.
 2.   терапія стовбуровими клітинами дозволяє домогтися процесу регенерації на клітинному рівні, замістити пошкоджені клітини на нові, домогтися відновлення функцій, усунення симптоматики хвороби і її проявів.  Підвищує рівень опірності організму вірусам, інфекцій, зміцнює імунітет, усуває запальні процеси, зміцнює судинну систему, допомагає диференціювати захворювання і досягти оздоровлення або ремісії захворювання.

Програми anti-age омолодження завжди мають характер індивідуального рішення, врахування вікових змін, анамнезу пацієнта, факторів генетичної спадщини.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну омолодження обличчя та тіла за допомогою стовбурових клітин, sprs терапії і біо пелет

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості програми лікування в BioAge:

 • біологічне омолодження
 • ефективність програм
 • новітні методики управлянні віком
 • індивідуальний підхід
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про омолодження обличчя та тіла команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00