Краса волосся – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Краса волосся за допомогою біогормональних пелет та плазмотерапіі

Стан волосся безпосередньо залежить від багатьох параметрів здоров'я людини, це як своєрідне віддзеркалення гормонального стану організму, нервово-дегенеративних розладів, функціональних захворювань органів або систем.

Красиве, здорове волосся від BioAge

Не секрет, що стан волосся безпосередньо залежить від багатьох параметрів здоров’я людини, це як своєрідне віддзеркалення гормонального стану організму, нервово-дегенеративних розладів, функціональних захворювань органів або систем. Найчастіше саме жінки, які приділяють здоров’ю волосся багато часу, помічають зміни в структурі, втрату сили, кольору, блиску … Зміна біохімічного складу крові за допомогою вітамін, або уколів має тимчасовий ефект. У своїх методиках лікування ми проводимо глибокий трихологічний аналіз, який базується на повній діагностиці проблеми і рішення її шляхом терапевтичного впливу або консервативно.

Краса волосся, блиск, густота – безпосередньо пов’язані зі здоров’ям пацієнтки.  Крім генетичної складової об’єм волосся може помітно змінюватися при внутрішніх і зовнішніх факторах впливу.  Серед зовнішніх чинників впливу основні зміни формуються навколишнім середовищем, екологічними показниками.

Але ми сьогодні розберемо причини погіршення стану волосся, виходячи з порушень здоров’я.

Основні зміни в структурі волосся, харчуванні цибулин, порушення кровопостачання виникають через:

 •   порушення гормонального балансу
 •   період після родового відновлення, менопауза
 •   сильних стресових ситуаціях
 •   наслідки медикаментозної інтоксикації
 •   дефіцит необхідних мікроелементів

Первинний аналіз стану волосся здійснюється трихологом на основі діагностичних даних стану шкіри голови, структури волосся, біохімічного т гормонального аналізу крові.  Після того, як встановлено діагноз, лікар пропонує методи лікування або корекції.

 лікування волосся

Втрата волосся при гормональному збої:

За допомогою біогормональних пелет вирівнюється баланс гормонів в організмі, відбувається насичення відсутніми гормонами, і зниження вироблення небажаних гормонів.  Процедура корекції носить повністю біологічний характер корекції, не впливає на інші показники морфо функціональних індикаторів здоров’я.  Біо гормони підбираються лікарем в правильному співвідношенні і дозуванні, що дозволяє в перебігу 10-14 днів досягти повного корегування і перших видимих ​​результатів

Випадання волосся в наслідок сильного стресу:

При відсутності прямих або непрямих показників дисфункції окремих органів або систем, основними методами корекції є:

 1.  – медикаментозна терапевтична програма – зниження нервового збудження, відновлення серцевого ритму, функцій судинної системи, зняття м’язової напруги і релаксація, для відновлення психоемоційного стану.
 2.  – prp терапія – (плазмотерапія), фракція власної крові, яка насичена великою кількістю тромбоцитів, мікроелементів.  Цей склад перешкоджає розвитку запальних процесів, живить цибулини, сприяє зростанню нового волосся, прискорює внутрішньоклітинний метаболізм і регенерацію.  Лікар визначає потрібну кількість процедур для досягнення стійкого результату.
 3.  – аутокріолізат -це також продукт власної крові, який при центрифугуванні розділяється на фракції.  Відбираються тромбоцити з високою щільністю чинників зростання, який потім методом мезо терапії вводитися в волосяну частину голови.  Сприяє швидкому зростанню і зміцненню волосся.

prp терапія волосся

Випадання волосся при інтоксикації:

Процес відновлення густоти і росту волосся формується в кілька етапів:

 •   детоксикація організму і очищення
 •   відновлення біохімічного, гормонального балансу
 •    активація роботи печінки і сечо-вивідної системи
 •    лікування трихологічних проблем за допомогою prp процедур, біогомонов, факторів росту

Випадання волосся-алопеція:

Це захворювання, при якому волосся значно рідшає, з’являються залисини, окремі ділянки без волосся, при цьому цибулини пошкоджені і не можуть самостійно відновити ріст волосся.

Для відновлення волосся використовується метод радикальної пересадки волосяних фолікул, DUE.  Це безшовний метод трансплантації волосся з потиличної частини голови в місця облисіння.  Використовується пересадка кожного окремого графта волосся з донорської зони в пошкоджені місця.  Таким чином немає ніяких видимих ​​проявів пересадки волосся.

Кожна пацієнтка для нас індивідуальна, тому методологія і підхід до лікування завжди персоніфікований.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою плазмотерапії та біо пелет

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • густе волосся
 • блиск та здоровья
 • міцне волосся
 • баланс гормонів
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

У своїх методиках лікування ми проводимо глибокий трихологічний аналіз, який базується на повній діагностиці проблеми і рішення її шляхом терапевтичного впливу або консервативно.

Поставте Ваше питання про здоров'я волосся команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00