Посилення потенції – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків в г. Киев

Посилення потенції за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Як важлива для чоловіка висока самооцінка, може сказати лише сам чоловік. Самозадоволення від чоловічої сили надихає чоловічу половину на багато подвигів для жінок.

Посилення потенції від BioAge

Як важлива для чоловіка висока самооцінка, може сказати лише сам чоловік. Самозадоволення від чоловічої сили надихає чоловічу половину на багато подвигів для жінок. Але сьогодні словосполучення вік = потенція, втрачає актуальність, адже проблеми можуть виникати і в молодому віці, в той же час, для частини чоловіків вік не перешкода в задоволенні жінок.

Ставлячись трепетно ​​і з повагою до цієї проблеми, ми впровадили програми профілактики, лікування і відновлення сексуального потягу. Ми підтримуємо чоловіків на будь-яких життєвих етапах, даємо їм впевненість і самореалізацію.

Проблеми з ерекцією у чоловіків можуть наступати в будь-якому віці, і часто вони пов’язані зі способом життя, звичками, стресовими ситуаціями, проблемами психологічного характеру.  Лікарі зазвичай пов’язують зниження потенції зі словом «проблема», при досягненні пацієнтом чотирьох невдалих спроб статевого акту.

Основна симптоматика порушень ерекції:

 •  недостатня ерекція для здійснення статевого акту
 •  не здатність завершити статевий акт
 •  повна відсутність  сексуального потягу і ерекції

Ігнорувати перші прояви зниження потенції  не можна, адже час тільки посилює проблему.

Розберемо найбільш часті причини, що призводять до еректильної дисфункції.  У медицині виділяють дві групи причин: психологічні і фізіологічні.

лікування імпотенції

Психологічні причини зниження ерекції:

Стрес

Фактор найбільш поширений, має вплив на чоловіків в будь-якому віці.  Це неспецифічна реакція організму на різного роду збудників.  Пацієнт характеризується видимими ознаками стресового стану: не стійкою психікою, наявністю негативних емоцій, дратівливістю.  Є й внутрішня сторона стресового стану: втрата душевної рівноваги, спокою, страхи, туга незадоволеність собою.

Хронічна втома

Найчастіше викликана напруженим графіком роботи, монотонністю активності, багатозадачністю і відсутністю відпочинку.  Це форма вичерпання ліміту життєвої енергії, робота на межі фізичних сил.

Синдром невдачі

Не завжди стосується тільки чоловіків початківців  в сексуальній активності, це може статися і після тривалої відсутності статевого акту, і як наслідок перезбудження або медикаментозної інтоксикації.  Спрацьовує почуття остраху повторної невдачі, паніки як реакції на зближення.

Неврози

У цю групу можна віднести всі процеси порушення психічної рівноваги: ​​депресії, панічні атаки, неврози, які межують з проблемами фізіологічного здоров’я чоловіка.

До фізіологічних причин, що викликають зниження потенції, можна віднести:

 1. Цукровий діабет
 2. Порушення в роботі серцево-судинної системи
 3. Функціональні проблеми головного і спинного мозку
 4. гормональні порушення
 5. Захворювання передміхурової залози або інші урологічні проблеми
 6. Медикаментозна інтоксикація організму (на тлі прийому антидепресантів, стероїдів, нейролептиків, препаратів, що знижують тиск і т.д.)

За статистикою, сьогодні 10-14% молодих людей у ​​віці до 35 років скаржаться на проблему зниження ерекції.  Чоловіки з такими ж проблема у віці від 40 років – 50% скарг (тобто кожен другий).  І лише 20% чоловіків готові піти до фахівця за рішенням своєї проблеми.

ЛІКУВАННЯ ПОРУШЕННЯ ЕРЕКЦІЙ

  Концепція нашого підходу до вирішення проблеми з потенцією має напрямок деталізації стану пацієнта і його анамнезу, персоналізація симптоматики і проявів, аналіз психоемоційного рівня пацієнта.  І тільки на основі зібраних аналізів, і діагностик, консіліумного типу ведення пацієнта – буде розроблена програма лікування або корекції порушення ерекції.

БІО ГОРМОНАЛЬНІ ПЕЛЕТИ ДЛЯ  ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІЇ:

біо гормони в посиленні потенції

Як кажуть пацієнти, які пройшли лікування біо гормональними пелетами: «це просто неймовірна капсула, здатна перетворити тебе в суперчоловіка».  Але ми від себе обов’язково додамо – «В умілих руках профільного фахівця !!!»

Адже завжди в основі будь-якого лікування повинна лежати правильна діагностика і чіткий діагноз.  І тільки після ясного розуміння як вирішити проблему, фахівець формує програму лікування.

  Склад біо гормональної пелети

Рослинні екстракти, які за своїми хімічними формулами ідентичні людським гормонам.  Вони сприймаються організмом м’яко, без ускладнень, без алергічних реакцій, які не мають впливу на печінку.

Безпека

Повністю біологічний склад препарату дозволяє виключити негативний вплив на організм.  Методика і всі компоненти терапії сертифіковані в МОЗ і мають необхідні санітарні та клінічні висновки.  Біо гормональна терапія використовується в світовій практиці більше 18 років.

Компоненти

Найчастіше для корекції стану з низькою потенцією використовують біогормони тестостерону, метформіну, гестринону і в залежності від суміжних захворювань або симптомів інші біогормони, для регуляції балансу роботи організму.

Результат

Пацієнти відчувають результат на 10-14 добу після введення біогормональної пелети.  Первинний характер відновлення – це ерекція, вторинний прояв- збільшення кількості статевих актів.

strong potency

 

ТЕРАПІЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ ПРИ ЗНИЖЕННІ ЕРЕКЦІЇ:

Метод більш радикального лікування і відновлення, коли зниження ерекції пов’язано з фізіологічними захворюваннями.  Застосовується програма стовбурової замісної терапії, яка націлена на усунення запального вогнища захворювання, відновлення пошкоджених клітин, регуляції основних процесів життєдіяльності, нормалізація клінічного стану пацієнта.

Результат лікування

Програма лікування стовбуровими клітинами  є набагато інтенсивнішою за своїм впливом на організм, в середньому від 3-5 днів, що дозволяє провести комплексну діагностику і знайти причину еректильної дисфункції.  Пацієнти відчувають поліпшення стану вже в перший місяць після лікування, а значний результат відзначають на 2-3 місяць.

Можливість використовувати унікальні методи біотехнологій в лікуванні розладів в сексуальному житті значно підвищує рівень життя наших пацієнтів, надає їм незаперечні переваги в конкурентній боротьбі і значно збільшує самооцінку.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну посилення потенції за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • 100% результат
 • ефективні методики лікування
 • повний check-up
 • персоналізована програма
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про підвищення потенції команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00