Стовбурові клітини – BioAge
Передовые технологии для здоровья и красоты женщин в г. Киев

Лікування стовбуровими клітинами

Ми ретельно працюємо над біотехнологічними розробками відновлення здоров'я на клітинному рівні.

Стовбурові клітини

Людський організм створений природою як унікальний інструмент для саморегенерації і самовідновлення, він є системним в роботі, циклічний у виконанні важливих життєвих функцій, адаптивний до зовнішніх змін.  Але ми поки не навчилися використовувати весь ресурс організму на повну, а більш того, своїм способом життя знижуємо біологічний потенціал.

У прагненні продовжити роки, поліпшити якість життя, відстрочити настання старості і незворотних змін, людство ретельно працює над біотехнологічними розробками відновлення здоров’я на клітинному рівні.  Явним проривом в цьому напрямку є лікування і омолодження стовбуровими клітинами.

На сьогоднішній день з’явилося багато різних методів культивації окремих біоматеріалів, які націлені на диференціацію впливу в безпосередню зону пошкодження, іншими словами біо технологи шукають максимально результативні донорські зони, при клітинному розмноженні яких, буде досягатися ефект лікування максимального збігу по функції.

Клітинну терапію можна розділити на 2 великі групи:

1) Використання власних клітин для лікування та омолодження (аутологічна трансплантація)

2) Використання донорських стовбурових клітин (алогенна трансплантація)

Розрізняють декілька типів стовбурових клітин, які використовуються в лікуванні і омолодження:

– мультипотентні мезенхімальні стовбурові клітини (забір може здійснюватися з жирової тканини, кісткового мозку, крові)

– Ендотеліальні клітини – клітини вистилають внутрішню поверхню кровоносних судин, лімфатичних вузлів, серцевої порожнини

– Дермальні фібробласти – клітини епідермісу (шкіри)

– Хондрогенние клітини – з хрящової тканини

– Клітини ендометрію матки

– Періостальних клітини – зовнішній поверхні кістки

– Кератиноцити – базальний шар епідермісу

– Клітини нервового гребеня, отримані з волосяних фолікул

Кожен вид стовбурових клітин може використовуватися як моно терапевтичний препарат, так і в комбінації з іншими типами клітин для досягнення максимально вираженого ефекту.  Кожен з підтипів клітин може бути як з донорського біоматеріалу так і власного.

Як же зрозуміти, який вид клітин потрібен при лікуванні?

1) Час культивації: При лікуванні власними клітинами пацієнт повинен розраховувати, що середній час відбору і вирощування його не мутованих клітин становить від 2-3 місяців.  Час культивації залежить від віку пацієнта, складності захворювання.

При використанні донорського матеріалу чекати не потрібно, клітини беруться в кріобанку стовбурових клітин, розморожуються, активуються і в потрібній кількості  готові до терапії.

2) Тяжкість захворювання: При ускладнених формах захворювання, зрілому віці, суміжних системних хворобах рекомендовано використання саме донорського матеріалу, так як з клітин самого пацієнта в такому стану складно виокремити сім’ї здорових і неушкоджених клітин, готових до активного поділу.

3) Сумісність стовбурових клітин з організмом: При використанні власного матеріалу для культивації йде 100% сумісність з пацієнтом.  При використанні донорських клітин – використовується матеріал повністю очищений від генофонду донора з чіткою диференціацією під вирішення певної проблеми.  Перед введенням клітинного продукту проходиться тест на HLA типування, що максимально наближає % збігу до власних клітин.

4) Повторність процедур лікування: При повторному проходженні лікування або омолодження власними клітинами, немає необхідності чекати знову 2-3 місяці, так як пацієнт може заздалегідь оплатити їх кріо консервацію і зберігання до наступних процедур.  Згідно з протоколами лікування повторне введення стовбурових клітин рекомендується не раніше 1-1,5 роки після першого лікування.

Основні напрямки в клітинної терапії:

– омолодження або anti-age лікування

– сексуальна дисфункція (імпотенція, зниження сексуального потягу, низьке лібідо)

– відновлення після інсультів, інфекційних хвороб (хвороба Лайма)

– лікування нейро- дегенеративних захворювань (хвороба Паркінсона, Альцгеймера)

– лікування цукрового діабету

– лікування суглобів і хребта

– відновлення після інтоксикації

– рішення дерматологічних проблем

– вирішення проблем в трихологіі

– пом’якшення або усунення симптомів при менопаузі

Базова програма лікування стовбуровими клітинами складається з 3-х денного комплексного лікування.  Основним є точний діагноз пацієнта, аналіз поточного стану, відхилення від норми в усіх зрізах діагностики і тестування.  Основні етапи лікування:

А) повний скринінг стану пацієнта

Б) консультації суміжних лікарів щодо захворювання

В) підготовча детокс-програма (очищення організму)

Г) лікувальна допоміжна терапія: введення гепатопротекторів, антиоксидантів, вітамінів

Д) лікування стовбуровими клітинами (внутрішньовенно, внутрисуставно, внутрішньом’язово, інтрадермально – залежить від проблеми)

Е) стимуляція і активізація введених стовбурових клітин

Ж) корекція за загальним призначенням лікування

Заміщення хворих клітин здоровими – простими словами, це основний принцип роботи клітинної терапії.

Для відновлення пошкоджених органів, тканин – важливо відновити сполучну тканину, яка є опорною і захисною тканиною для всієї системи людини.  Володіючи унікальною здатністю, стовбурові клітини (фіброболасті, мезенхімальні клітини) відтворюють молекули, що забезпечують заповнення дефекту і поетапне відновлення цілісності органу, як результат йде наростання епітелію на поверхні і проростання в них судин для живлення.

При лікування неврологічних і дегенеративних розладів – столові клітини здатні продукувати нейротрофические фактори (фактор росту нерва, мозковий фактор росту нервів, гліальних фактор …), що стимулює зростання нервових волокон.

При омолодження і anti-age процедурах відбувається заміщення пошкоджених клітин новими, і заповнення кількості відсутніх сімей здоровими клітинами.

Ми підходимо до процесу лікування стовбуровими клітинами, як до органічного, натурального способу одужання самих клітин, окремих органів або систем, всього організму.

Результативність лікування завжди залежить від ступеня тяжкості захворювання або пошкодження окремих зон організму, від вираженості симптоматики та проходження раніше лікування, від вікових параметрів, від готовності самого пацієнта одужати.

Клітинна терапія завжди має позитивний вплив на організм, при нескладних, та  не системних захворюваннях є можливість повного вилікування, при генетичних, дегенеративних, прогресуючих захворюваннях лікування призводить до ремісії (зупинення руйнівних процесів) хвороби.

Лікування стовбуровими клітинам, звичайно, не панацея, тому ґрунтуючись на цьому висновку ми вибрали підхід індивідуального консіліумного типу, де проблема пацієнта розглядається кількома лікарями профільного захворювання і фахівцями регенеративної медицини.  У комплексної оцінки стану пацієнта лежить основа терапевтичної програми лікування і відновлення, підбір необхідного типу клітин, дозування  та введення.

+38 (097) 252-48-76

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування за допомогою фахівців і технологій BioAge:

  • Величезний досвід
  • Кращі фахівці
  • Новітні методики
  • В ціну все включено
loading

Довершеність образу

Ми красиві,коли здорові! Всі функціональні і вікові зміни відбиваються на нашому обличчі, фігурі, волоссі! Зцілюючи і омолоджуючи організм зсередини, ми повертаємо молодість і квітучий вигляд!

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Нет ничего более привлекательного в мужчине, чем здоровая естественность. Откройте для себя и Вы перечень услуг для мужчин от BioAge.

Поставте Ваше питання про стовбурові клітини у команди фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00