Трихологія – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси в м. Київ

Трихологія за допомогою стовбурових клітин і плазмотерапіі

Ще один показник нашого здоров'я-волосся. Їх густота, блиск, сила, і навіть колір безпосередньо пов'язані з фізіологічними параметрами стану внутрішніх органів, життєвих систем, способом життя, звичками і генетикою.

Трихологія від BioAge

Ще один показник нашого здоров’я-волосся. Їх густота, блиск, сила, і навіть колір безпосередньо пов’язані з фізіологічними параметрами стану внутрішніх органів, життєвих систем, способом життя, звичками і генетикою. З будь-якою проблемою поліпшення стану волосся справляються альтернативні методи догляду та лікування, мета яких є поліпшення харчування цибулин, стимуляція зростання, потовщення структури волосся, баланс гормонів і біохімічних показників крові.

Питання красивого волосся актуальне як чоловікам, так і жінкам.  Здорове, густе, доглянуте волосся завжди притягує увагу протилежної статі.  Але в період різних вікових змін можуть виникати проблеми з якістю волосся, їх станом, частотою випадіння або повного облисіння.

Трихологи відзначають найбільш часті проблеми від пацієнтів:

 •  втрата кольору, сухість волосся
 •  свербіж  волосяної частини голови
 •  лупа
 •  раннє посивіння волосся
 •  поганий ріст волосся
 •  часте випадання волосся, зональне або повне облисіння

Порушення роботи сальних залоз, поганий кровообіг викликають надмірне виділення шкірного жиру або навпаки його недолік впливає на зовнішній вигляд волосся, їх структуру і густоту.  При ігноруванні первинної симптоматики, стан може перерости в захворювання -себорею, яке потрібно лікувати.  На тлі надмірного виділення жиру з’являється грибок, який є наслідком зниження імунітету, факторів стресу, неправильного медикаментозного лікування.

лечение волос лікування волосся

ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЇ, ПОРУШЕННЯ ЖИВЛЕННЯ ВОЛОССЯ

 1. плазмотерапія (препарат з венозної крові, основа лікування плазма).  Метод покращує кровообіг (прискорює циркуляцію кисню, відновлює обмін речовин в цибулинах), нормалізує секреції сальних залоз.
 2. аутокріолізат (препарат, збагачений тромбоцитами, які знімають запальні процеси, регулюють харчування цибулин і регенерацію клітин, та факторами росту, які сприяють проростанню волосся, збільшення їх щільності).

Людина в середньому в день втрачає до 100 волосин, на місці яких виростають нові.  Якщо добова норма перевищує, це може бути ознакою облисіння.

Причини появи алопеції практично завжди внутрішнього характеру порушень:

 •  гормональний збій
 •  стресовий фактор
 •  генетична спадковість
 •  наслідки хімічного пошкодження волосся

ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ

Вибір методу лікування залежить від стану волосяних фолікулів, гормонального фону, загального стану здоров’я.  Аналізуючи ситуацію в цілому, лікар точно розуміє, який метод терапії підключити для поліпшення стану волосся.

 1.   біо ідентична гормональна терапія (заснована на природних біологічних компонентах, які ідентичні хімічною формулою людських гормонів. Вони здатні домогтися рівноваги гормонів в організмі, тим самим нейтралізувати згубний вплив надлишку тестостерону на стан волосся.
 2.   терапія стовбуровими клітинами націлена на відновлення регенерації клітин волосяних цибулин, відновлення функції зростання, оновлення нервових закінчень.  Але ефективність лікування залежить від ступеня дегенеративних порушень.

лікування волосся

Причин погіршення якості волосся, їх стану ,досить багато: від зловживання засобами для догляду до серйозних порушень функції організму.  У програмах трихологічної терапії ми використовуємо інструменти різної етиології, які впливають безпосередньо на проблему, пов’язану з погіршенням стану волосся.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування випадіння волосся за допомогою стовбурових клітин і плазмотерапіі

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • густе волосся
 • здоровий блиск
 • відновлення регенерації клітин
 • ріст волосся
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про лікування волосся у команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00