Витончена фігура (схуднення) – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Витончена фігура (схуднення) за допомогою біогормональних пелет

Програма лікування грунтується на корекції і стабілізації належного функціонування організму, що змушує його на імпульсному і молекулярному рівні повернутися до закладених природою функцій самовідновлення.

Витончена фігура (схуднення) від Bio Age

Питання стрункого тіла являється актуальним не тільки для жінок з надмірною індексом маси тіла. Жирові відкладення мають властивість з’являтися саме в тих місцях, до яких ми проявляємо особливу увагу (живіт, стегна, спина, ноги, руки, область шиї ). І навіть часом фізичні навантаження, дієти, прийом спеціальних препаратів або добавок не в силах вирішити цю задачу. Але причина завжди є, вона може маскуватися на перший погляд під дисбалансом окремих фізіологічних показників, які не виявляються іншою симптоматикою, або мають слабку вираженість.

У своїй методиці боротьби із зайвою вагою або корекцією фігури, ми приділяємо увагу стану всього організму, біохімічним індикаторами здоров’я, відхилень у функції життєвих систем і органів. Аналізуючи зібраний анамнез пацієнта ми знаходимо причину накопичення жирової клітковини або небажання організму швидко з нею розлучатися. Програма лікування ґрунтується на корекції і стабілізації належного функціонування організму, що змушує його на імпульсному і молекулярному рівні повернутися до закладеної природою функцій самовідновлення.

Схуднення для багатьох жінок залишається не  нелегким завданням, яке досить важко реалізувати.  Адже на шляху стоять як звичайна лінь приділити собі час і увагу, так і складності самого організму до самовідновлення.  Давайте розберемо основні причини, при яких жіночий організм накопичує жирові відкладення.

food and weight loss

Основні причини набирання зайвої ваги:

 1.  генетична схильність
 2.  надмірне споживання продуктів харчування і низька рухова активність
 3.  порушення функцій в роботі організму

1)Якщо говорити про спадковість ожиріння, вчені довели, що генетичний код людини і питання набору зайвої ваги потрібно розглядати лише в комбінації зі способом життя пацієнта.  Найчастіше -це культура харчування в родині, традиції застілля, певний набір продуктів і їх приготування.  Саме такі звички харчування і передаються по родинним зв’язкам, тим самим формуючи хибне поняття про генетичну схильність до набору ваги.

Такі звички досить важко змінити, адже вони сформовані на підсвідомості, і є частиною істини побутової культури.

2)Їжа без міри, також є окремим індикатором в наборі не бажаних кілограм. Це може бути, як частина норми харчування, як фактор стресового заїдання, як інструмент заняття, коли немає достатньо ні фізичної, ні розумової активності. Також цей класифікатор явно видно при зміні місця існування, в сторону сплаченого пасивного відпочинку (готелі з повним пансіоном, курорти по «системі все включено» і т д.).  Для багатьох людей саме в словосполученні «відпочинок – все включено», важливий параметр того, що за нього сплатили гроші – і наслідок – відпочиваючий повинен взяти максимум саме по їжі і напоям.

Культура харчування, саме регуляція калорійності харчування, дозування, здорова їжа – для багатьох так і не увійшли в щоденний побут, тому спонтанність харчування, не нормованість, переїдання – найчастіше  асоціюються з набором ваги.

3)Група функціональних порушень сама наповнена і велика, вона включає не тільки зміни в роботі травної системи, але і гормонального фону, серцево-судинної системи, опорно-рухової. Порушення в роботі певного органу, системи, або просто гормону – може стати двигуном запуску безконтрольного набору зайвих кілограмів і ускладнень, пов’язаних з цим.

Рішення для всіх цих груп пацієнтів звичайно ж є, про них постійно говорять, як про ключові моменти схуднення.

Базові методи схуднення:

 •   знизити калорійність харчування (а саме продуктів з високим вмістом жиру і цукру, солі, давай перевагу їжі з не агресивною тепловою обробкою)
 •  збільшити фізичну активність (нормувати навантаження на організм, чергувати вплив силових і кардіо вправ)
 •  досягти балансу в роботі всіх органів і систем (саме гормональний рівень, робота підшлункової залози, щитовидної, органів шлунково-кишкового тракту)

З боку своєї спеціалізації ми хочемо додати ще кілька пунктів вирішення проблеми зайвої ваги (схуднення), які підійдуть усім пацієнтам, адже основа корекції лежить в природних ресурсах нашого організму і натуральних аналогів хімічних препаратів.

Схуднення за допомогою біо ідентичних гормональних пелет:

Мета методу – досягти балансу гормонального балансу пацієнтки, який безпосередньо пов’язаний з накопиченням зайвої жирової клітковини.

Методологія – в природі існують рослинні елементи, які за своїм біохімічним складом ідентичні людським гормонам, легко проникають в кровотворну систему (зовсім не навантажуючи печінки, як препарати хімічного складу), насичують організм потрібними гормонами (або пригнічують вироблення не бажаних гормонів) і вирівнюють всі біологічні  процеси нормальної роботи організму.

slimming after bio pellet results after bio hormonal pellet

Кому підійде схуднення за допомогою біо гормональних пелет:

 •   жінкам в період менопаузи і різкого зниження роботи яєчників для вироблення необхідних гормонів молодості, здоров’я і бадьорості
 •  жінкам з надмірним індексом тіла (з явно вираженими симптомами ожиріння)
 •  жінкам з надлишковою вагою, для її стабілізації та фіксації
 •  жінкам, які бажають мати спортивне тіло без набряків, в’ялості шкіри, целюліту (система нарощування м’язової маси)
 •  жінкам, які просто хочуть схуднути, але для цього не хочуть змінювати звичний спосіб життя
 •  жінкам в післяпологовий період, після закінчення періоду годування, для відновлення форми
 •  жінкам з цукровим діабетом

Очікуваний результат: це питання індивідуальної чутливості організму, у когось з пацієнтів результат вже помітний в перші 7 днів, у когось після 14-16 днів.  Середній час насичення організму до 14 днів.  Пелети працюють протягом 7-8 міс, без додаткової терапії і прийняття медикаментів.  Постійно рівне харчування організму необхідними біологічними гормонами, дає помітні результати схуднення (від 5-30 кг)

Схуднення за допомогою терапії стовбурових клітин:

Мета методу – замінна терапія пошкоджених клітин на нові, запуск внутрішньої регенерації організму, або окремих органів.  Функціонал лікувальної і відновної терапії.

Методологія- використання сімей здорових стовбурових клітин, які будуть впливати на вирішення чітко диференційованого завдання лікування (підшлункова залоза, органи шлунково-кишкового тракту) або в загальному на відновлення всього організму.

slim after 50

Кому підійде схуднення за допомогою стовбурової терапії:

 1.   жінкам з розбалансованими показниками гормонального рівня, що мають ускладнення із зайвою вагою як наслідок основного захворювання (порушення роботи шлунково-кишкового тракту, хвороби органів травлення, проблемами з опорно-руховим апаратом, серцево-судиними захворюваннями і т.д.)
 2.   жінки з діабетом

Фахівці концепції управління віком і здоров’ям гарантують повну безпеку використання запропонованих методів і високу їх результативність.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну схуднення за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості схуднення за допомогою біогормональних пелет і стовбурових клітин:

 • 100% натуральність
 • біологічні компоненти
 • безпека
 • комплексна ціна
 • особлива увага до здоров'я
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Поставте Ваше питання про схуднення до команди фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00