Лікування цукрового діабету – BioAge
Передові технології для Вашого здоров'я і молодості в м. Київ

Лікування цукрового діабету за допомогою біо гормональних пелет і стовбурових клітин

Цукровий діабет в останні десятиліття стає глобальною світовою проблемою населення, погіршення якісних показників життя і активності призводять до стану пасивного захворювання.

Лікування діабету від BioAge

Цукровий діабет в останні десятиліття стає глобальною світовою проблемою населення, погіршення якісних показників життя і активності призводять до стану пасивного захворювання. Це захворювання як індикатор комплексних порушень, яким в ранній період не приділили належної уваги.

Завдяки біотехнологічним винаходам, пацієнти з цукровим діабетом сьогодні мають різноманітність лікувальних програм щодо поліпшення своїх життєвих показників (зменшити і стабілізувати рівень глюкози, істотно знизити вагу, змінити біохімічні показники крові, нормалізувати гормональний фон, …).

Показники ефективності лікування даного захворювання біоідентічних пелетами, стовбуровими клітинами сьогодні наближаються до 86% успіху.

Проблема цукрового діабету переросла вже у масштаб світової проблеми, адже практично 7% від усього населення земної кулі хворіють на це захворювання в різних формах.  Глобалізація цього захворювання безпосередньо пов’язана зі зміною способу життя людей.  За підрахунками ВООЗ, якщо не займатися профілактикою цукрового діабету, кількість хворих зросте в 2 рази.  Але насправді кількість людей з цукровим діабетом набагато більше, адже це статистика тільки по тим пацієнтам, які проходили обстеження.

Цукровий діабет може розвиватися роками, і пацієнт навіть не підозрює про його розвиток, так як перший етап практично завжди проходить безсимптомно.  Саме з цієї причини, пацієнти дізнаються про своє захворювання вже на етапі виражених симптомів, коли ступінь ускладнень вже вище 2 категорії складності.

Ускладнення при цукровому діабеті:

лечение лиабета лікування цукрового діабету

 1. Порушення роботи серцево-судинної системи (аритмія, артеріальний тиск, процеси порушення харчування серця, мозку)
 2. Люди більш старшого віку мають значні погіршення гостроти зору, аж до сліпоти (діабетична ретинопатія)
 3. Проблеми з нервовою системою, втрата чутливості кінцівок, головний біль, іноді мігрені.
 4. Ускладнення в функції нирок і роботи всієї вивідної системи, формування ниркової недостатності.
 5. Розвиток діабетичної стопи, на тлі проблем з судинною і нервовою системами.

Фахівці, що працюють з хворими на цукровий діабет, однозначно стверджують, що 80% всіх ускладнень (враховуючи також ампутацію кінцівок при діабетичної стопи) можна уникнути при ранній діагностиці і лікуванні захворювання!

Отже, розберемо типи цукрового діабету, технології лікування і результати.

Цукровий діабет першої групи:

Основна група пацієнтів формується якраз у віці до 30 років, переважно жінки.  Це тип діабету, при якому сама імунна система атакує клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін.  Чому організм так реагує і знищує ці клітини – поки немає чітко виробленої медичної основи.  Фактори, які визначають цукровий діабет першої групи:

 •  спадковість (наявність такого діагнозу у батьків, близьких родичів)
 •  перенесені важкі вірусні інфекції, і як результат порушення роботи підшлункової залози
 •  аутоімунні захворювання, коли імунітет атакує власні клітини, а не чужі

Це пацієнти, які залежні від введення штучних доз інсуліну кожен день, в іншому випадку виникає кетоацітоз, небезпечний стан для життя пацієнта.

ЛІКУВАННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ 1 ТИПУ:

 1. Обов’язкові дози інсуліну (навіть при застосуванні методів сучасних біотехнологій, потрібен щоденний контроль глюкози)
 2. Використання стовбурових клітин (ГСК), що веде до підвищення імунологічної толерантності, тобто збільшує вироблення власного інсуліну при цукровому діабеті 1 типу. Стовбурові клітини (ГСК) попереджають розвиток аутоімунної атаки організму на В-клітини, відновлюють нормальну діяльність ендокринної частини підшлункової залози і імунітету, зниження титрів аутоантитіл,

лікування цукрового діабету

РЕЗУЛЬТАТИ, ЯКІ ПОТРІБНО ЧЕКАТИ ПІСЛЯ ТЕРАПІЇ:

 •   зменшення дозування інсуліну, що вводиться
 •   усунення діабетичного кетоацидозу
 •  поліпшення метаболічних процесів
 •  поліпшення роботи функції нирок
 •  зміцнення стінок судин і нервових закінчень

Цукровий діабет другої групи

Ця група пацієнтів найбільша, сюди відносяться дорослі пацієнти, рідше підлітки і діти.  При діабеті другої групи підшлункова залоза може виробляти інсулін, але стає до нього стійка і перестає нормально функціонувати.  Згодом резистентність до інсуліну стає нижче, а рівень глюкози в крові вище.

  Основні причини розвитку цукрового діабету 2 групи:

 •  неправильне харчування (ожиріння)
 •  недолік фізичної активності
 •  стресовий фактор

ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 2 ТИПУ:

Велика частина пацієнтів в даній групі, мають симптоми, пов’язані з підвищеним рівнем глюкози в крові (спрага, часте сечо пускання, порушення серцевого ритму, зниження метаболізму, потенція, високий індекс зайвої ваги)

похудение при диабете схуднення при діабеті

Біо ідентичні гормональні пелети, природний аналог людських гормонів, які дозволяють збалансовано вирішити проблеми:

 1.  ожиріння (або зайвої ваги)
 2.  знизити і зафіксувати рівень глюкози в крові
 3.  значно підвищити потенцію і лібідо
 4.  поліпшити розумову активність
 5.  знизити дратівливість, головні болі
 6.  поліпшити якість шкіри

Біогормони здатні м’яко скорегувати гормональний дисбаланс, повернути всі показники в норму, відрегулювати роботу всієї системи метаболічних процесів, ендокринних, психіатричних порушень.

Біо гормони повністю нешкідливі для організму, не впливають на роботу печінки, не викликають алергій, ускладнень, побічних ефектів.  Продукт сертифікований в Україні, підтверджений міжнародним сертифікатом якості, і клінічними протоколами досліджень.

Лікування стовбуровими клітинами– терапія спрямована на відновлення чутливості до інсуліну, відновлення пошкоджених В-клітин, поліпшення мікроциркуляції в тканинах, регенерації клітинного рівня, комплексне відновлення всіх життєво важливих систем і органів.

похудение при диабете схуднення при діабеті

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ ДІАБЕТУ 2 ТИПУ:

 •  стабілізація рівня глюкози в крові
 •  зниження ваги (на 20 кг і більше)
 •  усунення метаболічного синдрому
 •  усунення статевої дисфункції, підвищення потенції, лібідо
 •  регуляція нейронних зв’язків
 •  поліпшення якості судинної системи, епідермісу

Попередити хворобу завжди простіше, ніж потім її вилікувати.  Пацієнти, будьте пильні, стежте за своїм здоров’ям, приділяйте увагу незначним симптомам, щоб на етапі прояви повністю їх усунути.  Адже здоров’я – це головна радість якісного життя людини!

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування діабету за допомогою біо гормональних пелет і стовбурових клітин

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • стабілізація рівня цукру
 • схуднення
 • відновлення В-клітин
 • відновлення клітин
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про лікування діабету команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00