Антистрес – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків в м. Київ

Антистрес за допомогою внутрішньовенних інфузій, біо пелет , терапії стовбуровими клітинами

Прийнято вважати, що до стресів більше сприйнятливі саме жінки. Але це черговий міф, просто чоловіки намагаються не реагувати емоційно, вони переживають його всередині, прикриваючись байдужістю.

Антистрес від BioAge

Прийнято вважати, що до стресів більше сприйнятливі саме жінки. Але це черговий міф, просто чоловіки намагаються не реагувати емоційно, вони переживають його всередині, прикриваючись байдужістю. Тим гірше для них самих, адже органім таким чином перебуває в більш тривалому напруженні, підвищеному нервовому навантаженню, високих оборотах серцевого ритму, і як наслідок занурення у себе через алкоголь або куріння.

Програми відновлення бар’єрних функцій організму, які знизять сприйнятливість до стресових ситуацій, врегулюють баланс внутрішнього спокою, врівноваженості, самоадоптаціі до подразників.

Володіти своїм емоціями не завжди вдається, адже психоемоційний стан залежить від зовнішніх чинників, внутрішнього самопочуття, адаптаційних здібностей і т.д.

При стресі виділяється гормон кортизон, він активно впливає на серцево-судинну систему, нервову, що дає збої в інших функціональних органах.  Постійний стрес формує ряд комплексних порушень в роботі організму:

 •  порушення сну
 •  зниження або збільшення маси тіла (залежить від поведінкових факторів людини)
 •  постійне відчуття тривоги, неспокою
 •  розлад травної системи

Якщо не займатися корекцією свого психологічного стану на ранніх етапах, пізніше потрібно буде займатися лікуванням захворювань, які виникли в наслідок стресу.

лікування стресу

Стан підвищеної збудливості може з часом перерости в:

 •   гіпертонію, аритмію, інсульти
 •   гастрити, виразки, коліти
 •   псоріаз та інші дерматологічні проблеми
 •  депресії, панічні атаки

Вчені довели наступну статистику, при якій дія стресу зношує організм практично на 40%.  Гормони стресу пригнічують на клітинному рівні нейронні зв’язки, переривають створення нейронних ланцюгів і взаємозв’язків.  Тому, коли зв’язок слабшає, порушується і збалансована робота організму в цілому.

Базові методи відновлення організму доволі прості і під силу кожному без медичного супроводу: чергування розумової та фізичної праці, нормований режим сну, правильне харчування, мінімізація шкоди шкідливих звичок, спорт, йога, хобі і т.д.

Але є клінічні стани, коли пацієнт не може самостійно, без лікарської допомоги привести себе в порядок, коли стрес перейшов в руйнівну фазу і дає дегенеративний вплив на клітинному рівні.

При неможливості пацієнта впоратися самостійно з своїм психоемоційним станом, а більше навіть з супутніми порушеннями функцій регуляторних систем і органів, команда наших фахівців пропонує персоналізовані програми відновлення, використовуючи біологічну силу технологій і ресурсу людського організму.

лікування ускладнень від стресу

Біо технології при лікуванні стресових ускладнень:

 – Комплекс Біококтель у вигляді внутрішньовенних інфузій, які націлені на очищення організму на клітинному рівні, відновлення нейронних зв’язків, зниження збудливості і сприйнятливості, зміцнення еластичності судин, усунення запальних вогнищ, регуляція харчування, вітамінізація і баланс PH організму.

 – Ін’єкції плаценти, націлені на відновлення організму в цілому, зміцнення імунної системи, регулювання біохімічних показників крові, зняття резистентності організму, регенерація і оновлення клітинного рівня.

 – Метод біо ідентичної корекції гормонального рівня, здатність керувати і стабілізувати гормональний фон.  Саме стрес, вікові зміни, спосіб життя – відгукуються на зниженні вироблення необхідних гормонів.  Повне обстеження організму дає прямі свідчення для регулювання станом здоров’я.  За допомогою біо пелет можна досягти унікальних результатів:

 1. схуднення
 2. підвищення лібідо і ерекції
 3. підвищення розумових здібностей
 4. регуляція сну і бадьорості
 5. усунення депресій і мігрені
 6. гарний настрій
 7. висока працездатність

 – Використання терапії стовбуровими клітинами, добре допомагає пацієнтам з вираженими ознаками ускладнень: функціональних (захворювання органів), нейродегенеративних (порушення мозкової діяльності), опорних (скелетна система), імунних, і т.д.  В основу терапії входить заміщення пошкоджених клітин на нові, що сприяє регенерації клітин.

Усунення причин і наслідків стресового характеру, дає можливість пацієнтові насолоджуватися абсолютно іншою якістю життя, жити повноцінно і активно !!

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну антистрес терапії за допомогою внутрішньовенної інфузії, біо пелет та стовбурової терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • відновлення психоемоційного стану
 • баланс здоров'я
 • повний check-up
 • повноцінне життя
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про антистрес терапію команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00