Активний мозок – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків

Активний мозок за допомогою біо гормональних пелет і стовбурових клітин

Наша програма активації і стимуляції окремих ділянок мозку дає можливість посилити роботу мозкового центру.

Підвищення активності мозку від BioAge

Здатність людського мозку необмежена, але поки ми не навчилися використовувати його супер силу. Можливість посилити роботу мозкового центру дає програма активації і стимуляції окремих ділянок мозку, що виражається в зібраності, високому показнику працездатності, системному мисленні, багатозадачності, оперативності дій, логічних зв’язках. Це додаткова перевага при вирішенні складних завдань, або обробки великого обсягу інформації, систематизації знань і навичок.

Розумова активність нас супроводжує постійно і вдень, і вночі, тільки в різних формах інтенсивності.  Мозковий ритм має властивість нейронних коливань, які залежать від багатьох факторів, що впливають на високі і низькі когнітивні функції.

У медицині для підвищення мозкової діяльності, ми собі ставимо 2 завдання:

 •   захистити мозок від дифузних і вікових змін (деменції, вогнищевих запалень, «голодування» мозкового центру).
 •  підвищити нейропластічность центрів мозку, що дасть можливість вирішувати більш складні і інтелектуальні завдання і відпрацювання розумових навичок

Є 8 типів еклектичного коливання мозку, в залежності від функціоналу:

 1. Альфа-ритм – стан спокою і розслаблення, як тільки збільшується функціональна активність мозку, цей тип коливань практично повністю зникає.
 2. Бета-ритм – стан високої когнітивної функції: пам’ять, концентрація, увага. При руховій активності і тактильних відчуттях- знижується.
 3. Гама-ритм – рішення високоінтелектуальних завдань з високим відсотком занурення.
 4. Дельта-ритм – відновлення мозку в перебігу до сну.
 5. Тета-хвилі – проміжний етап неспання, що переходить в сон.
 6. Капа-ритм – локалізується більше в скроневій частині, при придушенні альфа-ритму в ситуації з помірною розумовою активністю.
 7. мю- хвилі – спостерігаються у не у всіх пацієнтів (10-15%), при високій психічній напрузі.
 8. Тау-ритм – блокада на високі звукові сигнали.

Щоб оцінити стан мозкової діяльності конкретного пацієнта, потрібно розуміти переважання різних ритмів при впливі різних факторів.

Лікування методами біотехнологій, завжди має на увазі оцінку нейронного стану головного мозку, виявлення домінуючих ритмів, можливих нейро дегенеративних процесів.

 улучшение мозговой активности

ПОЛІПШЕННЯ РОЗУМОВОЇ АКТИВНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМПЛЕКСНОЇ БІО ТЕРАПІЇ

Визначення прихованих факторів психоемоційних розладів, тривожності, часом депресії, віку пацієнта, запальних процесів в організмі, шкідливих звичок і їх зловживання, тісно також переплітаються з активністю мозкового центру.

ЛІКУВАННЯ ОЗНАК ВІКОВИХ ЗМІН ПРИ ЗНИЖЕННІ РОЗУМОВОЇ АКТИВНОСТІ

Зниження пізнавальної активності, здатності отримувати нові знання і навички, погіршення пам’яті, абстрактного мислення – це основні симптоми вікових змін розумової активності.  У мозку починають розвиватися атрофічні судинні зміни, також наявність серцево-судинних захворювань також має прямий зв’язок з діяльністю мозку.

Основним лікуванням залишається лікування або профілактика судин, відновлення дефіциту вітамінних компонентів (В12, В9, В3, тіамін), препарати компенсаторної функції для відновлення нейронних зв’язків.

  ЛІКУВАННЯ ДИФУЗНИХ ЗМІН  ПРИ ЗНИЖЕННІ МОЗКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Чіткої локації дифузних змін не визначити, вони вважаються патологією мозку в цілому, в комплексі ускладнюються всі  симптоми: порушення працездатності людини, зниження пам’яті, розумової активності, зниження самооцінки, і інтересів.

Основна проблема всіх порушень – зменшення електричної активності ритмів мозку.

Завдання терапії – відновити нейропластічність, тобто здатність мозку відновлювати функції на клітинному рівні, посилити кровообіг всіх ділянок мозку для повноцінного харчування та насичення необхідними елементами, підвищити нейро метаболічні процеси.

улучшить умственные навыки улучшить память

ПОЛІПШЕННЯ МОЗГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІСЛЯ ТЕРАПІЇ

 •  активація мікроциркуляції і кровопостачання мозку
 •  відновлення якості судин (позбавлення від тромбів)
 •  поліпшення провідності між клітинами
 •  захист мозку від пошкоджень і окислення

Методи лікування пов’язані з Біокорекція організму, за допомогою біо ідентичних гормональних пелет, терапії стовбуровими клітинами.  Залежно від складності ситуації, лікар визначає програму лікування.  Функціонал терапії націлений на:

 •  відновлення обмінних процесів, нормалізація імунітету, кровоносної і нервової системи
 •   підвищує рецепторну і нейромедиаторную активність
 •  профілактика проти головного болю
 •  поліпшення харчування мозку, доставка кисню і глюкози в необхідній кількості

У кожному стані пацієнта з порушенням функції розумової або мозкової діяльності, команда фахівців BIOAGE готові вирішити проблему і повернути  Вас до  повноцінного життя.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь вартість програми підвищення мозкової активності в BioAge:

Вкажіть свій номер телефону та ім'я для отримання програми підвищення роботи мозку в BioAge:

 • активація пам'яті
 • велика концентрація
 • відновлення нейронних зв'язків
 • здоров'я судин
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наша програма активації і стимуляції окремих ділянок мозку дає можливість посилити роботу мозкового центру.

Поліпшення мозкової діяльності за допомогою біо пелет, стовбурової терапії

Здатність людського мозку необмежена, але поки ми не навчилися використовувати його супер силу. Можливість посилити роботу мозкового центру дає програма активації і стимуляції окремих ділянок мозку, що виражається в зібраності, високому показнику працездатності, системному мисленні, багатозадачності, оперативності дій, логічних зв'язках.

Поліпшити мозкову діяльность за допомогою біо пелет, стовбурової терапії

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00