Травматологія та ортопедія – BioAge
Передові технології для Вашого здоров'я і молодості в м. Київ

Травматологія та ортопедія за допомогою стовбурових клітин та svf терапії

Кістковий скелет - базова структура людського організму, в будь-якому віці несе на собі основне навантаження.

Травмотологія та ортопедія від BioAge

Кістковий скелет – базова структура людського організму, в будь-якому віці несе на собі основне навантаження. Здатність до невимушеному руху, легкому переміщенню, щоденних фізичних навантажень здається нормою для здорової людини, але як тільки така можливість втрачається, приходить усвідомлення ключової ролі здорового хребта та суглобів. У багатьох випадках дегенеративні зміни кісткової тканини можна попередити, якщо вчасно приділити увагу цьому питанню, прислухатися до тіла, проаналізувати ділянки скутих рухів або больових відчуттів.

Проводячи повноцінну діагностику змін кісткової тканини ,наша мета лікування – домогти регенерації пошкоджених ділянок, усунути запальні вогнища, зменшити спазматичність і ригідність м’язової тканини, відновити рухливість і безболісність суглобів. Варіативність інноваційних методів дозволяє домогтися повного вилікування або у важких випадках значного полегшення.

Травматологія та ортопедія тісно пов’язані між собою, так як паралельно вирішують проблему з суглобами, викликану фізичним, механічним, або хімічним впливом.

Різна ступінь пошкодження тягне за собою різний вид лікування і профілактики захворювання.

Найбільш часті запити на лікування в травматології:

 •  дегенеративні процеси в суглобах -артроз, остеопороз, м’язова атрофія, остеохондроз, патології в розвитку хребта
 •  вроджені та набуті деформації суглобів, хребта
 •  ревматичні захворювання (радикуліт, артрит, невропатія, спондилоартрит)
 •  травми, переломи, ушкодження

У сучасній медицині з’явилися принципово нові методи лікування дегенеративних станів суглобів, зв’язок, м’язової системи, на основі біо технологічних методик.

МЕТОД ARTHREX ТЕРАПІЇ

лікування суглобів prp

Найчастіше використовує цей метод для ліквідації больового і запального синдрому.  Методологія цієї терапії заснована на використанні венозної крові і виділення з неї плазми.  Плазма насичена великою кількістю тромбоцитів, факторами росту, що сприятливо впливають на зняття больового синдрому, підвищення рухливості м’язів, усунення спазмів та відновлення хрящових з’єднань.

Препарат вводиться в суглоб або місце больової точки, рекомендовано застосування від 3 до 7 разів з перервою між сеансами до 2-х тижнів.

МЕТОД SVF ТЕРАПІЇ

лікування суглобів svf терапия

 Є найбільш простим методом вирішення незначних ускладнень з зв’язками (при не повних розривах), при обмеженій рухливості певних суглобів, ударах, розтяжках, запальних процесах, дегенеративних процесах в суглобах 1 ступеня – використовують метод SVF терапії.

Основа методу – жирова тканина самого пацієнта, також називають аутожир.  Це стромально-васкулярная фракція, яка лабораторним шляхом виділяється з жирової тканини.  Препарат насичений клітинами чинників зростання, які мають високий терапевтичний ефект:

 •  стимулюють синтез протизапальних білкових з’єднань
 •  усувають больовий синдром
 •  корегують мягкотканеві і кістково-хрящові дефекти

Вся маніпуляція робиться за 1 процедуру, займає до 2-х годин.  При незначних ураженнях – дія SVF терапії від 6 міс.  до 1 року, залежить від зони ураження, ступеня деформації.

МЕТОД СТОВБУРОВОЇ ТЕРАПІЇ (МЕЗЕНХІМАЛЬНІ ЖИРОВІ КЛІТИНИ)

stem cells treatment of joints лікування суглобів стовбурові клітинии

Наступний метод лікування – використання МСК клітин (вони можуть як  власні, так і донорські).  Біоматеріал береться методом забору жирової тканини з абдомінальної зони (внутрішньої зони ноги …).  Матеріал віддається в лабораторію для культивації запланованого об’єму клітин (це попередньо від 3-5 тижнів).  При розмноженні клітин, біотехнології ретельно відбирають молоді, не мутовані сім’ї клітин, щоб зберегти силу препарату.

Дозування препарату і кратність введень визначає лікар, виходячи з захворювання, його важкості, комбінації з терапевтичними методами відновлення.

Метод лікування за допомогою МСК клітин використовується при виражених дегенеративних ускладненнях і порушеннях кістково-скелетного масиву (артрози, артрити, подагра, процеси руйнувань кісткової тканини 2-3 категорії).

МЕТОД СТОВБУРОВОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІТИНИ КІСТКОВОГО МОЗКУ)

лечение суставов стволовые клетки

( лікування перелому хребта стовбуровими клітинами в динаміці)

Даний метод використовується для важких форм руйнівних процесів в кістковій системі, після перенесених травм, в станах з паралельними ускладненнями.  Для багатьох пацієнтів з випадками тяжких ушкоджень, це єдиний спосіб поліпшити свій стан, уникнути інвалідності, а часом і летального результату.  Ці клітини є джерелом поновлення і відновлення таких сполучних тканин як: кісткова, хрящова.

Перед початком процедури пацієнт здає весь комплекс аналізів, які також розглядаються як показники до застосування стовбурової терапії.

Для отримання клітин кісткового мозку, пацієнту проводять під анестезією пункцію з клубової кістки.  Це повністю безболісна процедура.  Культивація клітин займає також від 3-5 тижнів.

Введення клітин проходити під апаратним контролем діагностики і займає від 60-80 хвилин.  Необхідне дозування і кількість введень визначає лікар, грунтуючись на захворюванні і його складності.

Результативність процедури найвища, виходячи з усіх існуючих методів лікування в травматології і ортопедії.

Результати після застосування стовбурової терапії:

 •  клітини диференціюються в хрящову тканину, що уповільнює процес дегенерації суглоба
 •  поліпшується функція суглоба (можливість уникнути протезування)
 •  відновлюється сполучна тканина в місцях деформацій, пошкоджень
 •  усуваються запальні процеси, супутні хронічні судинні ускладнення

Поліпшення якості життя пацієнтів із захворюваннями кістково-хрящової системи, відстрочка або скасування хірургічних операцій – основна мета біотехнологічної терапії в BIOAGE!

Персоніфікований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою стовбурових клітин та svf терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості лікування в BioAge:

 • достовірні результати
 • рух без болю
 • відновлення кісткової тканини
 • виключення хірургічних втручань
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для відновлення здоров'я

Відродження організму в BioAge

Тисячі людей омолодилися і повністю або частково вилікувалися завдяки нашим інноваційним методам лікування. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для відновлення організму від BioAge.

Задайте Ваше питання про лікування травматологічних захворювань команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00