Спортивна витривалість – BioAge
Передові технології для здоров'я і краси жінок в м. Київ

Спортивна витривалість за допомогою біогормональних пелет і svf терапії

Комплекс доз біо гормонів дасть відсутність м'язових спазмів і болів, зменшення жирового прошарку, нарощування м'язової маси.

Спортивна витривалість від BioAge

Для багатьох жінок спорт на сьогоднішній день – щоденна опція звичайного розкладу. Але вплив кліматичних умов, гормональні збої, емоційні чинники часом проявляються слабкістю, млявим станом, заниженою фізичною витривалістю, болем у м’язах, апатією до спорту. Ми можемо вплинути на ваше самопочуття і наполегливість у досягненні гармонічної фізичної форми. Комплекс збалансованих доз біо гормонів за програмою поліпшення спортивної витривалості забезпечує відсутність м’язових спазмів і болів, зменшення жирового прошарку, нарощування м’язової маси, прилив сил, енергії, бадьорості.

Для людей, які займаються спортом відновитися після важких навантажень.  Адже спорт, особливо професійний, вимагає серозних зусиль, сили волі, внутрішньої енергії і м’язової еластичності для досягнення бажаних результатів.

Не завжди тільки використовуючи фізичні сили можна збалансувати навантаження і здоров’я.

повышение спортивной выносливости

Наша програма спортивної витривалості спрямована на:

 •  підвищення еластичності м’язів
 •  збільшення м’язової тканини
 •  зменшення жирового прошарку
 •  поліпшення якості шкіри (тургор, усунення в’ялості, набряклості)
 •  посилення і активація внутрішнього резерву життєвих сил організму (бадьорості, витривалості, гарного настрою)
 •  підвищення лібідо

Основою програми є комплекс правильно підібраних біо гормональних пелет, які регулюють баланс гормонального фону і активізують згасаючі процеси.  Грамотний аналіз стану здоров’я пацієнтки, її анамнез, інтенсивність силових і фізичних навантажень в комбінації з розумовою активністю, способом життя – дають лікарю точно зрозуміти склад необхідних гормонів, їх дозування для корекції поточного стану.

Унікальність цієї програми – в повному її біологічному складі, яка не завдає жодної шкоди організму, не викликає алергічний реакцій, звикання, не навантажує печінку, не має побічних явищ.

За допомогою програми спортивної витривалості, пацієнтка може побачити такі результати:

 •  зменшення обсягів проблемних зон
 •  здатність до виконання більш складних і тривалих фізичних активностей
 •  зниження рівня втоми
 •  зниження або усунення больових відчуттів в м’язах і суглобах
 •  поліпшення гнучкості, еластичності м’язів
 •  поліпшення контуру фігури і обличчя
 •  усунення проявів целюліту, в’ялості, вікової птозності шкірного покриву.

Дуже часто фізична активність і спорт йдуть поруч з травмами, забоями, розтяжками, больовими симптомами в роботі суглобів, зниження рухливості.  У випадках, коли потрібно відновити функціонал роботи суглоба або всієї системи, в терапію додаються методи локального відновлення:

 • PRP терапія
 • SVF терапія

Обидва методи засновані на фракційному поділі біоматеріалу крові або жирової клітковини, і подальше введення в пошкоджену зону.

joints treatment

 

PRP терапія

Це лікування суглобів, сухожиль, м’язів, зв’язок, сполучних тканин за допомогою фракції власної крові – плазми.  Вона насичена тромбоцитами, які прекрасно справляються з вирішенням проблеми.  Плазма містить безліч чинників зростання, які і відновлюють, і оновлюють клітини в ушкодженому місці.

SVF терапія

Це фракція стовбурових клітин з жирової тканини, яка дозволяє сформувати хрящову оболонку на оголених ділянках суглоба, знижує біль, допомагає уникнути протезування.  Ця терапія стимулює синтез протизапальних білкових з’єднань, коригує м’яко-ткані і кістково-хрящові дефекти, усуває больові відчуття.

Яку з терапій застосовувати, рекомендує тільки лікар на основі поставленого діагнозу, скарг пацієнта.

Працюючи в сфері відновлювальної медицини, наша задача м’яко впливати на організм, підбирати релевантні методи лікування, враховуючи вік і симптоматику пацієнта, досягти гармонії зовнішньої краси і збалансованого рівня здоров’я.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала. Це цілий незвіданий всесвіт з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми намагаємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і допомогти Вам переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтеся ціну лікування за допомогою біогормональних пелет і svf терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості підвищення витривалості в BioAge:

 • результат відновлення
 • 100% високі показники
 • методики біо технологій
 • красиве та здорове тіло
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не викликають алергічних реакцій, повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ України.

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодше інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

Поставте Ваше питання про посилення сили мозку команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00