Детокс організму – BioAge
Передові технології для здоров'я і молодості чоловіків

Детокс організму за допомогою стовбурових клітин і внутрішньовенних інфузій

Важко відмовитися від шкідливих звичок, хоч згубність їх впливу вже давно доведена.

Детокс від BioAge

Важко відмовитися від шкідливих звичок, хоч згубність їх впливу вже давно доведена. Про це просити Вас не будемо, знаючи, що навряд чи спрацює, але відповідально ставитися до свого особистого здоров’я, контролю основних показників, діагностиці організму потрібно обов’язково. Спеціально для Вас, чоловіки, розроблені програми очищення організму, позбавлення від впливу неправильного харчування, зловживання курінням і алкоголем, низької фізичної активності, усунення вогнищ запалень, поліпшення харчування тканин, активація процесу регенерації клітин.

Детоксикація організму – простими словами, це розчинення токсичних речовин і виведення їх з організму.

Організм складається з мільйонів клітин, які повинні злагоджено і відрегульовано працювати, щоб забезпечити всі органи і системи необхідними елементами.  Людина отримує з навколишнього середовища поживні речовини, а з ними і токсини.  Всі необхідні речовини вбираються на клітинному рівні, а токсичні сполуки залишаються в міжклітинному просторі.

Детокс – це по суті природне очищення, в якому задієні печінка, кишечник, лімфатична система, нирки і навіть шкіра.  Але за допомогою внутрішніх сил організму ми не  можемо позбутися від біологічних шлаків, відходів, забруднення.  Але сил організму недостатньо впоратися з канцерогенами, емульгаторами, барвниками, консервантами, антибіотиками, всім тим, чим сьогодні багата сьогодні їжа.  Надалі  ми починаємо помічати симптоми і ознаки алергій, поганого самопочуття, головного болю, втоми і т.д.  – все це свідчить про інтоксикацію організму, відповідної реакції на забруднення.

НАВІЩО ПРОХОДИТИ ДЕТОКС ПРОГРАМУ

Систематичність проходження програми очистки організму потрібна для:

  •  поліпшення мікрофлори кишечника (очищення від токсинів, шлаків, паразитів, калових відкладень)
  •  активації функцій лімфатичної системи (самоочищення клітинного рівня)
  •  очищення і оздоровлення печінки, регуляція функції жовчоутворення (відновлення природного механізму детоксикації)
  •  активація роботи нирок як системи виведення назовні токсинів

детокс программы детокс програми для чоловіків

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ДЕТОКС ПРОГРАМИ

У категорію пацієнтів, яким потрібна програма очищення можна віднести практично всіх, адже це спосіб корекції роботи імунної системи, захист від атаки вірусів та інфекцій, поліпшення функціональності органів при хронічних захворюваннях, при порушеннях серцево-судинної системи, ендокринної системи, опорно-рухової системи та  т.д.

ПРОГРАМА ДЕТОКС ТЕРАПІЇ

На основі базової програми очищення організму, ми покажемо  методологію використання біо технологічних розробок у відновленні пацієнта.

ЕТАП 1

Обов’язковий повний check-up (обстеження) пацієнта.  Враховуються не тільки поточні показники тестів, але і анамнез колишньої історії захворювань, щоб проаналізувати клінічну картину пацієнта.  На основі зібраної інформації лікар приймає програму лікування, мета якої – відновити всі фізіологічні параметри роботи організму.

детокс для чоловіків

ЕТАП 2

Комплексна детокс програма триває від 3-5 днів, в залежності від ступеня зашлакованості організму і симптомів суміжних захворювань.  Основним складом терапії на цьому етапі є: гепатопротектори, вітаміни, антиоксиданти, біохімічні елементи.

ЕТАП 3

На цьому етапі можлива корекція гормонального фону, щоб домогтися балансу в синхронній роботі організму, усунути симптоматику і прояви вікових змін, поліпшити якісні показники життя.

ЕТАП 4

Після очищення організму, настає етап лікування і відновлення пошкоджених органів або систем.  Тут підключається терапія стовбуровими клітинами (це можуть бути свої клітини (аутологічні) або донорські (алогенні). Вибір залежить від віку пацієнта і захворювань, які є, їх ступінь складності.

Чоловіки більше схильні до згубного впливу навколишнього середовища, звичкам, порушення здорового способу життя, тому їм потрібно ретельніше аналізувати і стежити за своїм станом здоров’я, щоб не допустити розвитку серйозних захворювань.

На етапі первинного виявлення проблеми легко повністю їх ліквідувати і тим самим продовжити здорове життя.

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Дізнайтесь ціну детокс терапії за допомогою інфузій, та клітинної терапії

Вкажіть своє ім'я та телефон для отримання прорахунку вартості детокс лікування в BioAge:

  • очищення на клітинному рівні
  • оздоровлення і омолодження
  • власні методики детоксу
  • повна безпека і результативність
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.

Задайте Ваше питання про детоксикацію організму команді фахівців BioAge:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00