BioAge – Клиника управления возрастом и здоровьем в г. Киев
Передові технології для Вашого здоров'я

Ви можете повернути час

За допомогою наших технологій ви зможете повернути молодість, здоров'я, гармонійне зовнішнє і внутрішнє стан.

loading

BioAge - інновації в біотехнологіях

Сучасні технології та методики оздоровлення все більше націлені на не агресивних вплив щодо здоров'я пацієнта. Здорова людина- це вже самодостатня циклічна система, що працює постійно над оновленням і зціленням себе, тому ті методики, технології, які ми застосовуємо максимально адаптовані під саму людину, щоб виключити шкідливий вплив.

Концепція керування віком

Ми змінимо Ваше уявлення про те, що вік не можливо змінити в меншу сторону або як мінімум зупинити. Концепція управління віком якраз націлена на роботу з індивідуальними біологічними і фізіологічними параметрами пацієнта, оцінки факторів старіння, дисбалансу функцій саморегенерації і самовідновлення з єдиною метою - регуляції здоров'я тіла і душевної рівноваги.

Ми пропонуємо

Покращення якості життя

Основна мета використовуваних методик - поліпшення якості життя. Адже все ми прагнем до балансу здоров'я, краси, спокою та самовдосконалення. Довіряючи нам своє здоров'я і вдосконалення, ви набуває впевненість в завтрашньому дні.

loading
loading

Довершенність образу

Ми красиві, коли здорові! Всі функціональні і вікові зміни відбиваються на нашому обличчі, статурі, волоссі! Зцілюючи і омолоджує організм зсередини, ми повертаємо молодість і квітучий вигляд!

Персоналізований підхід

Кожна людина неповторна, індивідуальна, по-своєму досконала .Це цілий незвіданий всесвіт, з тонкими зв'язками і взаємодіями, в яких ми постараємося розібратися, щоб досягти злагодженої роботи всіх ланцюжків організму і переродитися в новому біологічному віці.

Клініка BioAge в Києві

Експертність оцінки

Консіліумний тип ведення пацієнта, комплексність в аналізі анамнезу, увага до деталей, досягнення максимального результату ефективності від лікування і омолодження- основні принципи нашої роботи.

+38 (097) 252-48-76
loading
loading

Безпека

Інновації, які ми застосовуємо в оздоровленні і anti-age методиках повністю безпечні, не мають протипоказань, не мають алергічних реакцій, вони повністю сумісні з людським організмом і сертифіковані в МОЗ.

Зв'яжіться з нами:

АДРЕСА

Київ
вул. Маршала Рибалка, 11-В

ТЕЛЕФОН

+38 (097) 252-48-76

РОБОЧИЙ ЧАС

09:00 - 20:00

loading

Наші послуги для прекрасної статі

Пробудження жінки в BioAge

Всі жінки молоді, але деякі молодші за інших. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для жінок від BioAge.

loading

Наші послуги для сильної статі

Пробудження чоловіка в BioAge

Немає нічого більш привабливого в чоловікові, ніж здорова природність. Відкрийте для себе і Ви перелік послуг для чоловіків від BioAge.